Головна Новини Спорт зимові види спорту Став відомий список українських біатлоністів на спринтерські перегони в Арбері

Став відомий список українських біатлоністів на спринтерські перегони в Арбері

До складу потрапило дванадцять спортсменів

27 січня 2022, 20:30

У п'ятницю, 28 січня, в Арбері, Німеччина пройдуть спринти чемпіонату Європи з біатлону.

Анастасія Меркушина - фото із Facebook

Як повідомляє xsport.ua, Україну на майбутніх стартах представлять 12 спортсменів.

106. Ганна Кривоніс

Варто зазначити, що напередодні, в індивідуальних перегонах у жінок українська біатлоністка Анастасія Меркушина стала сьомою, проте, якби не допустила одного промаху на другому вогневому рубежі, то, ймовірно, опинилася б у топ-3.

А от решта українських біатлоністок результатами, м'яко кажучи, не порадувала. Наприклад, Ольга Абрамова також допустила лише один промах, але через повільну роботу на лижні стала лише 26.

Виграла гонку росіянка Євгенія Буртасова, друге місце посіла представниця Молдови Аліна Стремоус, третє ще одна росіянка Наталія Гербулова.

DNS. Ганна Кривоніс

Раніше інформаційний портал "Коментарі" повідомляв про те, що став відомим склад збірної України з біатлону на чемпіонат Європи в Арбері. Крім того, український біатлоніст сенсаційно фінішував на чемпіонаті Європи з біатлону.