Головна Новини Спорт футбол “Минай” та “Ворскла” намагалися грати у футбол: перемогло поле (відео)

“Минай” та “Ворскла” намагалися грати у футбол: перемогло поле (відео)

Обидві команди продовжили свої негативні серії

5 листопада 2023, 17:53

Стартовий поєдинок 13-го туру недільної програми УПЛ між “Минаєм” та “Ворсклою” відбувся в дуже складних погодних умовах. Сильний дощ та пронизливий вітер створювали командам несприятливі умови для футболу. Про це повідомляє офіційний сайт УПЛ, передають “Коментарі”.

Матч "Минай"-"Ворскла". Фото пресслужба ФК "Минай"

Зустріч завершилася без забитих м'ячів, але на полі, яке поплило, відбулося багато цікавих подій: змарновані гольові моменти, вилучення та нереалізований пенальті. Гравець “Ворскли” Скляр на 89 хвилині заробив пряму червону картку за грубу гру, а вже через дві хвилини гості отримали шанс забити з пенальті. Проте, Степанюк просто не влучив по воротах.

“Минай” та “Ворскла” намагалися грати у футбол: перемогло поле (відео) - фото 9

В підсумку з цієї зустрічі ніхто не вийшов переможцем, рахунок 0:0 та обидві команди продовжили свої негативні серії. Гості не змогли здобути перемогу вже в п'яти іграх поспіль, водночас господарі поля все ще жодного разу не перемагали в поточному сезоні.

Більше спортивних новин

Читайте також, що Кріштіану Роналду продовжує запалювати в Саудівській Аравії у свої 38 років. Сьогодні його “Аль-Наср” зустрічався із клубом “Аль-Халідж”та виграв 2:0, а португалець взяв безпосередню участь в перемозі своєї команди, повідомляють “Коментарі”.

Також зазначимо, що футбольний клуб “Челсі” представив претендентів на звання найкращого голу за жовтень. Серед семи претендентів перемогу здобув м’яч Михайла Мудрика який він забив у матчі проти “Арсеналу”.

Нагадаємо, що “Реал Бетіс” зацікавлений в підписанні Андрія Луніна наступним літом. Зважаючи на можливе продовження кар’єри Кепи Аррісабалаги в “Реалі Мадрид”, ще на декілька років та відновлення Тібо Куртуа, для українця може не залишитися місця в команді.