Рубрики
МЕНЮ
Куров Артем
Нападник збірної Італії та італійського клубу “Дженоа” Матео Ретегі, може пропустити два наступних матчі чемпіонату, і це ставить під сумнів його участь у вирішальних іграх відбору на Євро за національну збірну проти Північної Македонії та України. Про це повідомляє портал Football-Italia, передають “Коментарі”.
Ретегі святкує гол. Фото з відкритих джерел
У середу, Ретегі не був викликаний на гру “Дженоа” проти “Реджани”, де його команда здобула перемогу 2:1 в 1/16 фіналу Кубка Італії.
Джилардіно в післяматчевому інтерв'ю підтвердив, що Ретегі не буде готовий до матчу проти “Кальярі” цієї неділі, і ймовірно, його участь в наступному поєдинку проти “Еллас Верона” також дуже малоймовірна.
Невідомо чи встигне нападник відновитися до вирішального матчу відбору на Євро-2024. Збірні України та Італії зустрінуться 20 листопада на стадіоні "БайАрена" в німецькому Леверкузені.
Нагадаємо, що з 31 жовтня стартував продаж квитків на кваліфікаційний матч чемпіонату Європи 2024 року, де зійдуться національні збірні України та Італії. Цей важливий поєдинок, відбудеться на стадіоні "БайАрена" в німецькому Леверкузені 20 листопада.
Також “Коментарі” писали, вчора відбулась церемонія вручення “Золотого м’яча-2023”. Його, як багато хто й очікував здобув Ліонель Мессі, а от трофей Копа як найкращому гравцю світу до 21 року дістався півзахиснику “Реала” Джуду Беллінгему.
Читайте також, Мадридський “Реал”, який давно намагається підписати форварда “Парі Сен-Жермен” Кіліана Мбаппе може це зробити влітку. Також “вершкових” цікавить трансфер Ерлінга Холанда с “Манчестер Сіті”.
Новини