Збірна Англії з футболу перемогла іранців з рахунком 6:2

21 листопада 2022, 20:37
Автор:
avatar

Slava Kot

У другому матчі на Чемпіонаті світу в Катарі зустрілись збірні Англії та Ірану. Засновники футболу розгромили Іран забивши на чотири м'ячі більше ніж суперник. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на Sky Sports.

Футболіст збірної Англії Вілфрід Заха. Фото: з відкритих джерел

Англійська збірна вдало стартувала на Чемпіонаті світу в Катарі. Перший матч команди Саутгейта закінчився з рахунком 6:2.

Британці в’яло провели першу третину матчу, але на 35 хвилині відрив рахунок у матчі Джуд Беллінгем. Після цього англійці забили ще два голи за десять наступних хвилин.

У другому таймі збірна Англії наростила свою перевагу та відправила ще три м’ячі у сітку воріт іранців. Національна команда Ірану змогла відповісти лише двома голами. На 65 хвилині забив Теремі, який також реалізував пенальті на 12 доданій хвилині другого тайму. Таким чином загальний рахунок 6:2 на користь англійців.

• Таремі — 65, 90+12 (з пенальті)

У іншому матчі сьогоднішнього дня збірна Нідерландів перемогла Сенегал з рахунком 0:2, попри те, що африканці завдали більшої кількості ударів по воротах Нопперта.

Нагадаємо, що у першому матчі-відкритті ЧС-2022 збірна Еквадору перемогла господарів турніру Катар з рахунком 0:1.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв про радикальне рішення данців перед Чемпіонатом світу 2022 в Катарі.

Також "Коментарі" писали про зухвалу заяву Інфантіно, який пропонує припинити військові дії між Україною та Росією.