Головна Новини Спорт зимові види спорту Збірні України та Франції розіграли справжній трилер на молодіжному чемпіонаті світу з хокею

На двох обидві команди закинули тринадцять шайб

15 грудня 2021, 19:40

У середу, 15 грудня, в Естонії було зіграно поєдинки третього туру молодіжного чемпіонату світу в дивізіоні 1В. Збірна України у найдраматичнішому матчі перемогла в овертаймі збірну Франції 7:6.

Збірна України - фото ФХУ

Вже після першого періоду здавалося, що у "синьо-жовтих" не буде проблем. Адже на табло горіли цифри – 5:1 на користь підопічних Бобкіна. На перший гол французів українці відповіли п'ятьма шайбами (Грабовецький, Гончаренко, Симчук, Царковський та Трахт).

Після перерви, в іншому та третьому періодах хокеїстів "синьо-жовтих" нібито підмінили. Французі до кінця фінального бузку змогли не лише зрівняти рахунок, але ще й завдяки шайбі Коломбена вийти вперед. І лише гол Симчука (за 3 хвилини до кінця гри) врятував українців від поразки та перевів гру у додатковий час.

В овертаймі, норов все ж таки посміхнувся підопічним Бобкіна. На третій доданій хвилині Гребенік, закинувши вирішальну шайбу у грі, допоміг перемогти.

Тим не менше, французи продовжують очолювати турнірну таблицю (сім балів), а українські хокеїсти перебувають на четвертій позиції (п'ять балів).

Франція – Україна – 6:7 (1:5, 3:0, 2:1, 0:1 ВІД)

Шайбі: 1:0 Сімонсен (Руссель), 05:26; 1:1 Грабовецький (Варава, Ткач), 06:48; 1:2 Гончаренко (Сімчук – здебільшого), 07:38; 1:3 Симчук (Коржилецький, Гончаренко), 10:47; 1:4 Царковський (Чолач, Панасенко), 11:49; 1:5 Трахт (Чоловік), 19:30; 2:5 Горіф (Боск – у більшості), 23:25; 3:5 Єрв (Горіф, Сімонсен), 30:40; 4:5 Дер, 31; 5:5 Леборнь, 42:07; 6:5 Коломбен (Сімонсен – у більшості), 46:13; 6:6 Сімчук (Трахт, Гончаренко); 6:7 Гребеник (Сімчук, Коржилецький), 62:44.

Раніше портал новин "Коментарі" повідомляв про те. що збірна України U-20 з несподіваним результатом завершила поєдинок проти Японії на чемпіонаті світу у Таллінні.