Головна Новини Спорт зимові види спорту Збірна України U-20 з несподіваним результатом завершила поєдинок проти Японії на чемпіонаті світу у Таллінні

Підопічні Бобкіна пропускали у кожному з періодів

14 грудня 2021, 21:15

У вівторок, 14 грудня, у Таллінні відбувся поєдинок другого туру молодіжного Чемпіонату світу з хокею. Збірна України зустрічалася зі своїми однолітками із Японії. На жаль, підопічні Бобкіна програли з рахунком 1:3.

Збірна України U-20 - фото з УХСЛ

Сам матч здався дуже в'язким та з меншою кількістю гольових моментів. Українці першими помилково пропустили Челоча. У другому періоді команди обмінялися забитими голами. Спочатку японці подвоїли результат. Потім, за хвилину до кінця двадцятихвилинки "синьо-жовті" змогли скоротити рахунок у матчі.

У заключній частині поєдинку українці мали змогу зрівняти цифри на табло, але не використали свій шанс, граючи чотири хвилини у більшості. В результаті за десять секунд до кінця зустрічі японці закинули третю шайбу, підвівши підсумковий рахунок до 3:1, на свою користь.

Слід зазначити, що у першому матчі Чемпіонаті світу "синьо-жовті" обіграли збірну Естонію 7:2.

Після двох ігор збірна України має у своєму активі одну перемогу та поразку.

Наступний свій матч українці зіграють у середу. Їхнім суперником стане збірна Франція. Початок зустрічі о 16.30.

Україна – Японія – 1:2 (0:1, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 — Уено (Андо, Цуцумі), 13:26. 0:2 – Ова (Мурасе, Сато, – більше), 24:52. 1:2 — Симчук (Гончаренко, Коржилецький), 39:19. 1:3 — Цуцумі (і.у.), 59:50

Україна: Кубрицький; Чоловік – Дахновський, Гребеник – Пономаренко, Євтухов – Пайчук, Філімонов; Коржилецький – Симчук – Гончаренко, Трахт – Шаповалов – Бородай, Панасенко – Царковський – Сушков, Ткач – Варава – Грабовецький. Тренер – Олександр Бобкін

Японія: Тамура; Немото – Сасанака, Токо – Ова, Касаї – Такагаші, Такасакі; Моріта – Окубо – Гамано, Цуцумі – Андо – Уено, Сато – Мурасе – Танеїчі, Сасанума, Нішивакі. Тренер – Рішар Кар'єр

Раніше портал новин "Коментарі" повідомляв про жеребкування Ліги чемпіонів : хто може вийти в наступний раунд.