Головна Новини Спорт зимові види спорту В матчі хокейної Суперліги Донецький "Донбас" ледь не подарував очко "Білому Барсу"

Голкіпер донеччан Воріс оформив шатаут

24 грудня 2021, 22:05

У п'ятницю, 24 грудня, у рамках 5-го туру хокейної Суперліги Паріматч "Білий Барс" приймав "Донбас". Як передає hsl.com.ua, лідер турніру на виїзді з мінімальним рахунком обіграв господарів майданчика.

"Білий Барс" - "Донбас" - фото із hsl.com.ua

У першому періоді на майданчику була рівна боротьба. Обидві команди показали рівну гру з великою кількістю небезпечних і гольових моментів. Проте, за винятком незарахованої шайби донеччан на старті двадцятихвилинки, клубам так і не вдалося довести свої атаки до голів.

Більшість другого періоду команди провели з нулями на табло. Проте під кінець другого відрізку зустрічі Гліб Кривошапкін зміг реалізувати сольний прохід та відкрити рахунок голом у роздягальню "Білому Барсу".

Заключна двадцятихвилинка зустрічі пройшла за сценарієм перших двох. Команди створювали багато моментів біля воріт супротивників, намагаючись змінити рахунок, але свою майстерність показали голкіпери – Василь Полгородник та Яніс Воріс.

Безгольовий третій період подарував перемогу "Донбасу", який виграв цей матч із рахунком 1:0.

"Білий Барс" — "Донбас" 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Шайби: 0:1 Кривошапкін (Таран, Андрійків), 39:34;

"Білий Барс": Полгородник (Квасенка); Грицюк – Селін, Алексюк (А) – Наливайко, Неверов – Кулішов; Куцевич (К) – Качан – Лісников, Попережай – Геворкян – Брага, Удовиченко – Собченко – Микитюк, – Собко.

"Донбас": Воріс (Макаров); Жульдиков – Кобелєв, Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Андрійків – Таран, Галигін – ; Шишлянников – Бірюков – Захаров (К), Медведєв – Туркін (А) – Калейниковас, Морозов – Спруктс – Пересунько, Розумов – Кривошапкін – Даниленко.

Раніше інформаційний портал "Коментарі" розповідав про те, яку заяву прийняло керівництво НХЛ щодо зимової олімпіади в Пекіні.