Головна Новини Спорт зимові види спорту Український біатлоніст сенсаційно фінішував на чемпіонаті Європи з біатлону

Український біатлоніст сенсаційно фінішував на чемпіонаті Європи з біатлону

Для спортсмена це була перша гонка на континентальній першості

26 січня 2022, 21:25 comments40502

У середу, 26 січня, в Арбері (Німеччина) стартував чемпіонат Європи з біатлону. Змагальну програму змагань відкривали індивідуальні перегони чоловіків. Україну в цій дисципліні представили шість біатлоністів — Тарас Лесюк, Денис Насіко, Віталій Труш, Андрій Доценко, Руслан Ткаленко та Андрій Орлик.

Український біатлоніст - фото із Biathlon.com.ua

Тарас тривалий час тримався серед лідерів — він "чисто" пройшов перші два вогневі рубежі, після чого помилився на третьому, що й помешкало йому переборотися за вищі позиції. Остання стрілянина Лесюка так само була без помилок. Нарешті він показав 6-й результат у своїй першій гонці на континентальній першості.

На одну хибу більше зробив Насіко. Таким чином він став 15-м.

Орлик і Труш, своєю чергою, закінчили індивідуальну гонку на 40-му та 39-му місцях відповідно. Ще двоє українців Доценко та Ткаленко зробили понад сім промахів під час стрільби, а їхнє відставання від лідера склало близько 10 хвилин, тому завершили вони виступ у дев'ятому десятку учасників.

Щодо лідерів перегонів, то першим же фінішішував норвежець Сверре Дален Аспенс. Він подолав дистанцію за 51:32.1 хвилин, а також не відзначився помилками під час стрілянини. Іншим став росіянин Антон Бабіков, а третім – німець Маттіас Дорфер.

До слова, ще один фаворит змагань – інший представник Норвегії Йоганнес Далі – не зміг і близько підібратися до квіткової церемонії. Триразовий призер чемпіонатів світу допустив сім промахів і фінішував поза топ-60.