Головна Новини Спорт зимові види спорту Став відомий склад збірної України по біатлону на чемпіонат Європи в Арбері

Став відомий склад збірної України по біатлону на чемпіонат Європи в Арбері

У змаганнях приймуть участь і резервісти олімпійської збірної

25 січня 2022, 20:25

Із середи по неділю, 26 по 30 січня (чотири дні), у німецькому місті Арбер відбудеться чемпіонат Євро з біатлону. Цей турнір стане заключним змаганням перед Олімпійськими іграми у Пекіні – 2022.

Чемпіонат Європи в Арбері - фото із відкритих джерел

Як повідомляє suspilne.media, усього в програмі чемпіонату вісім гонок: індивідуальні гонки, спринти, гонки переслідування, а також дві змішані естафети: класична та одиночна.

Хоча Євро з біатлону є останнім стартом перед Олімпіадою-2022, збірні, які там виступлять, не делегують спортсменів з олімпійського списку. Тож там виступлять спортсмени, які не потраплять на Зимову Олімпіаду в Пекіні.

Стосовно збірної України, то на чемпіонаті Європи в Арбері також представлятимуть біатлоністи, що не потрапили в олімпійську команду. Серед них — Анастасія Меркушина та Тарас Лесюк — запасні номери олімпійської збірної України.

Чемпіонат Європи з біатлону-2022: розклад та календар гонок

Середа, 26 січня, 11:15. Індивідуальна гонка, чоловіки (20 км)

Середа, 26 січня, 15:00. Індивідуальна гонка, жінки (15 км)

П'ятниця, 28 січня, 11:30. Спринт, чоловіки (10 км)

П'ятниця, 28 січня, 15:00. Спринт, жінки (7.5 км)

Субота, 29 січня, 11:30. Гонка переслідування, чоловіки (12.5 км)

Субота, 29 січня, 14:30. Гонка переслідування, жінки (10 км)

Неділя, 30 січня, 11:30. Змішана естафета