Головна Новини Спорт зимові види спорту Українська хокейна Суперліга: Битва у Краматорську та сенсація у Броварах

Українська хокейна Суперліга: Битва у Краматорську та сенсація у Броварах

У двох поєдинках клуби закинули 18 шайб

31 січня 2022, 19:30

На вихідних, 29-30 січня, у хокейній українській хокейній Суперлізі пройшли два поєдинки. Як повідомляє hsl.com, у Краматорську місцевий клуб приймав лідера ліги донецький "Донбас", а "Білий Барс" усюди зіграв із СК "Сокіл".

Українська хокейна Суперліга - фото hsl.com.ua

"Краматорськ" – "Донбас" 2:5 (0:2, 2:1, 0:2)

У суботу, 29 січня, у рамках 18-го туру хокейної Суперліги Паріматч "Краматорськ" приймав "Донбас".

Перший період пройшов за повної переваги донецької команди. Вже на старті гри Віктор Туркін закинув швидку шайбу у ворота Кирила Кучера. А на екваторі відрізка Дмитро Даниленко подвоїв рахунок зустрічі.

У другій двадцятихвилинці "Краматорськ" зробив камбек і відіграв дві пропущені шайби — по голу на свій рахунок записали Кирило Градусов, який відзначився у дебютному для себе матчі, та Артем Градович. Але донеччанам за дві хвилини до кінця періоду вдалося повернути собі перевагу в один гол завдяки Павлу Медведєву – 3:2.

Переломний момент у матчі стався у третьому відрізку. На першій же хвилині Роман Кобелєв зробив рахунок 4:2. А наприкінці – Віктор Туркін поставив гольову крапку – 5:2.

Шайби: 0:1 Туркін (Жульдіков), 03:46; 0:2 Даниленко (Медведєв, Туркін), 10:28; 1:2 Градусов (Мальцев), 25:26; 2:2 Градович (Бабрусєв), 28:37; 2:3 Медведєв (Спруктс, Пангелов-Юлдашев, бол.), 38:00; 2:4 Кобелєв (Морозов), 40:58; 2:5 Туркін (Спруктс, Пересунько, бол.), 53:43;

"Краматорськ": Кучер (Боягуз); Ваулін – Берднікс, Мальцев – Бабрусєв, Афанасьєв (А) – Фірсов, Суховольський – Кругляков; Жвачкін (А) – Сьомочкін – Столяренко (К), Градусов – Кобільник – Градович, Тимченко – Калініч – Цілогородці, Середницький – Сірченко – Дуюн.

"Донбас": Макаров (Петров); Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Кобелєв – Жульдиков, Андрійко – Таран, Галигін; Сігарьов — Бірюков — Захаров, Морозов — Спруктс — Пересунько, Медведєв — Туркін (А) — Даниленко, Розумов.

СК "Сокіл" — "Білий Барс" 5:6 ВІД (3:2, 2:2, 0:1, 0:1)

У неділю, 30 січня, у Броварах у рамках 16-го туру хокейної Суперліги Паріматч СК "Сокіл" приймав білоцерківський "Білий Барс".

"Барси" показали свій настрій взяти очки у матчі з СК "Сокіл". Вже на другій хвилині першого періоду Володимир Алексюк розпечатав ворота Артура Оганджаняна. Проте кияни змогли швидко не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед із перевагою у дві шайби – голи на свій рахунок записали Роман Халіков, Тигран Манукян та Іван Біляков. Проте, білоцерківці ще до кінця першої двадцятихвилинки змогли відіграти одну шайбу – рахунок до мінімальних 2:3 скоротив Владислав Брага.

У другому періоді кияни знову повернули собі перевагу у дві шайби завдяки голу Олександра Панкова. Після четвертої пропущеної шайби "барси" перехопили ініціативу та показали характер – Дмитро Попережай та Юрій Качан зрівняли рахунок на табло у Броварах. Проте до кінця другого відрізку зустрічі СК "Сокіл" реалізував більшість і зробив рахунок 5:4 на свою користь.

Понад 10 хвилин у третьому періоді команди відіграли на зустрічних курсах, намагаючись змінити рахунок на табло. І наприкінці періоду це сталося у "Білого Барса", який зусиллями Валентина Ніконорова вдруге у матчі повернув на табло паритет. До кінця основного часу клуби так і не змогли визначити переможця, перевівши матч до овертайму.

Додатково долю переможця матчу отримав штрафний кидок у виконанні Дмитра Попережая. Хокеїст обіграв голкіпера киян та приніс сенсаційну перемогу своїй команді.

Шайби: 0:1 Алексюк (Семенов, Зінченко), 01:52; 1:1 Халіков (Марченко), 03:54; 2:1 Манукян (Бєляков, Швецов, менш.), 08:45; 3:1 Біляков (Швєцов), 16:01; 3:2 Брага (Кочан), 16:35; 4:2 Панков (Шехворостів, Міцкевич), 23:21; 4:3 Попереживай, 33:54; 4:4 Кочан (Зінченко), 34:25; 5:4 Міцкевич (Панков, Шахворостов, більш.), 38:49; 5:5 Ніконоров (Семенов, Говорушко), 55:33; 5:6 Попереживай (штраф.кидок), 62:27;

СК "Сокіл": Оганджанян (Яковлєв з 34:25); Міцкевич — Халіков, Аміров — Петрухно (К), Дорофєєв (А) — Фроленко; Шахворостов – Собченко – Панков, Мельников – Іванов – Марченков, Манукян – Біляков – Швецов, Олійник – Хірса.

"Білий Барс": Полгородник (Квасенка); Кулішов – Наливайко, Алексюк (А) – Шистеров, Грицюк – Селін, Собко – Зінченко; Говорушко – Куцевич (К) – Никоноров, Попережай – Семенов – Геворкян, Брага – Кочан – Маландін, Удовіченко, Курах.

Раніше інформаційний портал "Коментарі" повідомляв про статистику екватора чемпіонату хокейної Суперліги України.