Головна Новини Спорт зимові види спорту У регулярному чемпіонаті української хокейної Суперліги "Донбас" розгромив "Альтаїр"

На двох суперники закинули дванадцять шайб

13 грудня 2021, 21:55

У понеділок, 13 грудня, у Краматорську відбувся черговий поєдинок в українській хокейній Суперлізі. За повідомленням XSPORT, "Донбас" приймав "Альтаїр" та розгромив свого суперника з рахунком 8:4.

"Донбас" - "Альтаір" - фото з hsl.com.ua

Перший період завершився з мінімальною перевагою донецької команди (1:0). Не дивлячись на активну гру попереду від "Альтаїра", "Донбас", стримуючи атаки гостей та граючи на класі, зміг чітко реалізувати свій стовідсотковий гольовий момент. Шайбу на свій рахунок записав Андрій Сігарьов.

Наступні двадцятихвилинки ознаменувалися великою кількістю голів. За час поєдинку команди закинули на двох одинадцять шайб. І якщо після другого періоду рахунок зустрічі залишався слизьким (3:2) на користь "Донбасу", то у заключному відрізку зустрічі гості не змогли наздогнати донецьких хокеїстів. "Альтаїр" програв третій період 5:2, а за сумою матчу – 8:4.

Варто зазначити, що у цьому поєдинку хет-триком відзначився форвард "Донбасу" Олександр Пересунько. Крім того, за матч він заробив чотири бали (3 1).

"Донбас" – "Альтаїр" 8:4 (1:0, 2:2, 5:2)

8:4 – Туркін (Пересунько – бол.) – 57:33

"Донбас": Дяченко (Макаров), Фірсов-Галигін, Морозов-Спруктс-Пересунько, Жульдиков-Кобелєв, Туркін-Калейніковас-Медведєв, Пангелов-Юлдашев-Соколовський, Сігарєв-Бірюков-Шишлянников, Разумов-Даниленко

"Альтаїр": Терлецький (Печорін), Ігнатенко-Раскін, Коренчук-Буценко-Кочетков, Папуна-Ден. Мельник, Крикля-Трандафілов-Сидоренко, Терешин-Реснянський, Ханенків-Яйлів-Дубський, Дм. Мельник, Кобиков-Олійник.

Раніше портал новин "Коментарі" повідомляв про жеребкування Ліги чемпіонів : хто може вийти в наступний раунд.