Головна Новини Спорт зимові види спорту У матчі "Краматорськ" – "Альтаїр" переможець визначився в овертаймі

У матчі "Краматорськ" – "Альтаїр" переможець визначився в овертаймі

Обидві команди на двох закинули 13 шайб

31 січня 2022, 21:25

У понеділок, 31 січня, в українській хокейній Суперлізі відбувся черговий тур. Як повідомляє hsl.com, "Краматорськ" на своєму майданчику приймав дружківський "Альтаїр".

"Краматорськ" - "Альтаїр" - фото з hsl.com.ua

Вже на другій хвилині матчу гості повели у рахунку. Точним кидком відзначився Дмитро Ігнатенко. Хазяї завдяки голу Кирила Градусова швидко відігралися.

До кінця першого періоду команди обмінялися голами — Микита Буценко вийшов віч-на-віч з воротарем і реалізував момент, а Гліб Мальцев використав чисельну перевагу і відповів швидкою шайбою у ворота "Альтаїра".

У другій двадцятихвилинці гості не зменшували обертів і повернули перевагу у дві шайби – Веніамін Трандафілов направив шайбу у порожній кут воріт. "Краматорс" не поступився — Макар Ваулін потужним кидком від синьої лінії закинув третю шайбу команди, скоротивши відставання краматорчан до мінімального.

У третьому періоді Данило Дуюн зрівняв рахунок, а Богдан Середницький уперше у матчі вивів "Краматорськ" уперед. Проте дружківці виявили характер і Денис Кочетков оформив дубль та зрівняв рахунок у більшості, а пізніше забезпечив команді перевагу. Господарі не віддали ініціативи, Кирило Градусов закинув шосту шайбу. До кінця третього періоду команди не випередили лідера, гра перейшла до овертайму, де Богдан Середницький приніс перемогу Краматорську. Матч завершився з рахунком 7:6.

"Краматорськ" — "Альтаїр" 7:6 ВІД (2:3; 1:1; 3:2; 1:0)

Шайби: 0:1 Ігнатенко (Буценко, Кочетков), 01:02; 1:1 Градусов (Середницький, Градович), 04:22; 1:2 Буценко (Коренчук), 08:26; 1:3 Буценко (Коренчук, менш.), 18:42; 2:3 Мальцев (Градусів, більш.), 20:00; 2:4 Трандафілов (Крікля, Сидоренко), 25:22; 3:4 Ваулін (Середницький), 32:22; 4:4 Дуюн (Кобільник, Калінічів), 42:32; 5:4 Середницький (Семочкін, більш.), 48:15; 5:5 Кочетков (Коренчук, Буценко, більше); 5:6 Кочетков (Коренчук), 53:32; 6:6 Градусов (Градович, Бабрусєв), 54:13; 7:6 Середницький, 61:54

"Краматорськ": Кучер (Боягуз); Ваулін – Берднікс, Бабрусєв – Мальцев, Афанасьєв (А) – Фірсов, Суховольський – Кругляков; Жвачкін (А) – Сьомочкін – Столяренко (К), Градович – Середницький – Градусов, Цілогородців – Калініч – Тимченко, Кобільник – Сірченко – Дуюн.

"Альтаїр": Дяченко (Терлецький); Ігнатенко – Реснянський, Бортников – Раскін, Папуна – Мельник, Терешин – Олійник; Кочетков – Буценко (К) – Трандафілов (А), Сидоренко – Крикля – Коренчук (А), Луговий – Дубський – Кобиков, Ханенко – Данфорт – Яйлов.

Раніше інформаційний портал "Коментарі" повідомляв про статистику екватора чемпіонату хокейної Суперліги України.