Головна Новини Спорт зимові види спорту У матчі 13-го туру хокейної Суперліги відбулася гольова феєрія

У матчі 13-го туру хокейної Суперліги відбулася гольова феєрія

Артем Градович оформив дубль

21 січня 2022, 21:35

У п'ятницю, 21 січня, у рамках 13-го туру хокейної Суперліги Паріматч "Білий Барс" зіграв із "Краматорськом".

"Білий Барс" - "Краматорськ" - фото із hsl.com

Як повідомляє hsl.com, у першій двадцятихвилинці команди діяли дуже активно, обмінюючись моментами біля воріт одна одної, не даючи відпочити Василю Полгороднику та Кирилу Кучеру. Проте гості, реалізувавши більшість, забрали. Точним кидком відзначився Ярослав Сергієвський. Краматорськ продовжував не зменшувати обертів і менш ніж за одну хвилину Микита Кругляков подвоїв перевагу краматорчан.

У другому періоді гості, маючи чисельну перевагу, закинули третю шайбу. "Білий Барс" атакував ворота Кирила Кучера, намагаючись скоротити відрив, але воротар відбив кидки. Краматорчани продовжували лідирувати у матчі – Сергій Афанасьєв забив четвертий гол. Наприкінці другого періоду Гліб Мальцев потужним кидком направив шайбу між щитками Василя Полгородника.

У заключному відрізку матчу команди по черзі атакували ворота одна одної та "Краматорську" вдалося закинути ще двічі Андрій Жвачкін та Артем Градович встановили рахунок 7:0 у табло на користь своєї команди.

"Білий Барс" — "Краматорськ" 0:7 (0:2; 0:3; 0:2)

Шайби: 0:1 Сергієвський (Бабрусєв, Тимченко, бол.), 11:21; 0:2 Кругляков, 11:55; 0:3 Градович (Сергіївський, бол.), 22:36; 0:4 Афанасьєв С. (Калиничов, Фірсов), 31:13; 0:5 Мальцев (Сергіївський, Берднікс), 33:27; 0:6 Жвачкін (Мальцев), 53:38; 0:7 Градович (Мальцев), 54:14

"Білий Барс": Полгородник (Квасенко — з 54:14); Кулешов – Грицюк, Алексюк (А) – Шистерів, Наливайко – Селін, Собко – Лісников; Куцевич (К) – Никоноров – Попережай, Геворкян – Семенов – Брага, Говорушко – Кочан – Маландін, Удовіченко – Микитюк – Курах.

"Краматорськ": Кучер (Боягуз); Ваулін – Берднікс, Мальцев – Кругляков, Афанасьєв (А) – Фірсов, Суховольський – Бабрусєв; Кобільник – Сьомочкін – Жвачкін (А), Тимченко – Сергієвський – Градович, Дуюн – Калінич – Цілогородцев, Середницький – Сірченко.

Раніше інформаційний портал "Коментарі" повідомляв, що IIHF для любителів хокею запропонувала цікаву витівку.