Головна Новини Спорт зимові види спорту У хокейній Суперлізі відбувся перший поєдинок донбаського дербі 2022 року

У хокейній Суперлізі відбувся перший поєдинок донбаського дербі 2022 року

Новачок ліги дав бій іменитому супернику

6 січня 2022, 19:30

У середу, 5 січня, в українській хокейній Суперлізі відбувся матч 7 туру. Як повідомляє hsl.com, "Альтаїр" на своєму майданчику у Дружківці приймав донецький "Донбас". Господарі не змогли переграти гостей та поступилися 2:5.
Після першого періоду на табло горіли рівні цифри – 1:1. У "Альтаїра" шайбою відзначився Денис Кочетков, а "Донбас" — Віталій Андрійків.
Друга двадцятихвилинка виявилася переломною у матчі. Не зважаючи на рівну гру, гості змогли зламати опір господарів майданчика та двічі відзначиться у воротах Богдана Дяченка. Спочатку влучним кидком відзначився Павло Медведєв, а потім – найрезультативніший нападник чемпіонату Олександр Пересунько.
У заключному періоді "Донбас" забив ще два голи, на що "Альтаїр" відповів лише однією занедбаною шайбою.

"Альтаїр" — "Донбас" 2:5 (1:1, 0:2, 1:2)

Шайби: 1:0 Кочетков (Коренчук, Буценко), 01:24; 1:1 Андрейків (Соколовський), 05:05; 1:2 Медведєв (Туркін), 31:48; 1:3 Пересунько (Туркін, Пангелов-Юлдашев, більш.), 37:36; 2:3 Сидоренко (Коренчук, Буценко), 50:16; 2:4 Сигаров (Галигін), 56:44; 2:5 Потєхін (Пангелов-Юлдашев, Пересунько, більш.), 57:47.
"Альтаїр": Дяченко (Печорін); Буценко (К) – Реснянський, Мельник – Папуна, Раскін – Бортников, Терьошин; Коренчук (А) – Крикля – Кочетков, Трандафілов (А) – Дубський – Сидоренко, Ханенко – Кобиков – Яйлов, Олійник – Данфорт.
"Донбас": Воріс (Макаров); Андрійків – Таран, Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Кобелєв – Жульдиков, Галигін; Садовиков – Даниленко – Разумов, Сигаров – Бірюков – Шишлянников, Медведєв – Туркін (А) – Потєхін, Кривошапкін – Захаров (К) – Пересунько.
Раніше інформаційний портал "Коментарі" повідомляв про те, що Міжнародна федерація хокею ухвалила несподіване рішення щодо МЧМ-2022.