Головна Новини Спорт зимові види спорту У чемпіонаті української хокейної Суперліги сталася сенсація

У чемпіонаті української хокейної Суперліги сталася сенсація

Донеччани перервали свою 10-матчеву переможну серію

14 січня 2022, 21:10

У п'ятницю, 14 січня, у рамках 14-го туру хокейної Суперліги Паріматч "Донбас" зустрівся з "Краматорськом".

"Донбас" - "Краматорськ" - фото із hsl.com.ua

У першій двадцятихвилинці команди обмінювалися моментами, атакуючи ворота один одного, але відкрити рахунок їм не вдалося, а інтрига першого гола залишилася на другий період.

У другому відрізку гри команди також грали з нулями на табло, і лише під кінець періоду суперники почали діяти активніше, що призвело до голів – спочатку Ігор Калиничев відкрив рахунок у матчі, а потім команда Павла Микульчика зрівняла рахунок здебільшого зусиллями Марка Калейниковаса.

У третьому періоді Артем Градович обіграв Олега Петрова і знову вивів "Краматорськ" уперед. І хоч до кінця періоду "Донбас" насідав на ворота Віталія Труса, намагаючись зрівняти рахунок, але краматорчани захищали свої володіння та змогли завдати донецькій команді першої поразки в сезоні.

"Донбас" — "Краматорськ" 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 Калиничев, 36:32; 1:1 Калейниковас (Пангелов-Юлдашев, Пересунько, більш.), 38:42; 1:2 Градович (Сергіївський, Калінічів, більш.), 48:34

"Донбас": Петров (Макаров); Андрійків – Таран, Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Кобелєв – Жульдиков, Галигін; Морозов – Спруктс – Пересунько, Сигаров – Бірюков – Шишлянников, Медведєв – Туркін (А) – Калейниковас, Кривошапкін – Захаров (К) – Розумов.

"Краматорськ": Трус (Кучер); Ваулін – Берднікс, Мальцев – Кругляков, Афанасьєв – Сірченко, Фірсов; Столяренко (К) – Сьомочкін – Жвачкін (А), Кобильник – Сергієвський – Градович, Цілогородців – Калінічів – Середницький, Суховольський – Дуюн.

Раніше інформаційний портал "Коментарі" повідомляв про підсумки першої третини чемпіонату ХСУ.