Головна Новини Спорт зимові види спорту У чемпіонаті української хокейної Суперліги "Маріуполь" розібрався з "Альтаїром"

У чемпіонаті української хокейної Суперліги "Маріуполь" розібрався з "Альтаїром"

Дубль на рахунку Тютченка, а хет-трик – Твердохлібова

15 грудня 2021, 21:55

У середу, 15 грудня, у рамках другого туру хокейної Суперліги України дружківський "Альтаїр" зустрівся з "Маріуполем".

"Маріуполь" - "Альтаїр"

Як передає hsl.com.ua, перша двадцятихвилинка завершилася з мінімальною перевагою "сталевих чайок". Щоправда, першими в рахунку повели саме хокеїсти Альтаїра. Точним кидком відзначився Ілля Коренчук. "Маріуполь" відповів двічі. Спочатку Сергій Твердохлєбов зрівняв рахунок. А наприкінці періоду Віктор Тютченко закинув другу шайбу.

Відразу після перерви, дружківці зрівняли рахунок, але тут же пропустили у відповідь. За рахунку 3:2 на користь "чайок" Сергій Твердохлєбов, а потім і Елієзер Щербатов допомагають своїми точними кидками піти на останню перерву "Маріуполю" з солідною перевагою в три шайби.

У заключній двадцятихвилинці підопічні Сергія Вітера не зменшуючи обертів, забили ще кілька голів.

У цьому матчі свій перший хет-трик у чемпіонаті оформив Сергій Твердохлєбов. Також дубль на рахунку Віктора Тютченка.

"Альтаїр" — "Маріуполь" 2:7 (1:2, 1:3, 0:2)

Шайби: 1:0 Коренчук, 13:40; 1:1 Твердохлібів (Севанькаєв, більш.), 12:45; 1:2 Тютченко (Янішевський, Горище), 18:35; 2:2 Трандафілов (Сидоренко), 21:49; 2:3 Тютченко (Горище), 22:38; 2:4 Твердохлібів (Олексєєв, Севанькаєв), 24:22; 2:5 Щербатов (Олексєєв, Декало), 35:40; 2:6 Твердохлібів (Севанькаєв), 50:41; 2:7 Костіков (Артамонов, Зуєв), 53:16

"Альтаїр": Терлецький (Печорін); Кочетков – Буценко – Коренчук, Раскін – Ігнатенко, Сидоренко – Трандафілов – Крикля, Мельник – Папуна, Дубський – Яйлов – Ханенко, Реснянський – Терьошин, Олійник – Кобиков.

"Маріуполь": Дуве (Тріфонів); Твердохлібов – Севанькаєв – Казаковцев, Декало – Лисенко, Мільохін – Щербатов – Мазур, Алексєєв – Артамонов, Тютченко – Горище – Янішевський, Гірчишников – Олендаренко, Костиков – Ружніков, Зуєв.

Раніше портал новин "Коментарі" повідомляв про те, що збірні України та Франції розіграли справжній трилер на молодіжному чемпіонаті світу з хокею.