Головна Новини Спорт зимові види спорту "Маріуполь" здійснив переможний камбек у грі проти "Альтаїру"

Ілля Коренчук привітав сам собі із Днем Народження

13 січня 2022, 21:00

У четвер, 13 січня, у Дружківці в рамках 13-го туру української хокейної Суперліги зійшлися "Альтаїр" та "Маріуполь".

"Маріуполь" - "Альтаїр" - фото із УХС

Як повідомляє hsl.com, перша двадцятихвилинка проходила за перевагою господарів майданчика. Незважаючи на те, що Маріуполь намагався проводити позиційні атаки — Альтаїр ловив їх на контратаках. І одна з них дала свої плоди – Ілля Коренчук привітав себе з Днем народження та відкрив рахунок у матчі. На першу перерву команди вирушили з мінімальною перевагою господарів.

На другий період, після пропущеного гола, "сталеві чайки" вийшли більш сконцентрованими і зарядженими, що одразу вилилося в занедбані шайби — спочатку на п'ятій хвилині у воротах Богдана Дяченка розписався Владислав Бойко, а через 7 хвилин з передачі того ж 95-го номера. Маріуполя відзначився Елієзер Щербатов, вивівши свій клуб вперед.

Більшу частину третьої двадцятихвилинки зустрічі команди відіграли без покинутих шайб і лише після екватора періоду "Маріуполь" зламав опір "Альтаїра" і відзначився ще раз — дубль оформив Владислав Бойко, принісши складну перемогу своїй команді.

"Альтаїр" — "Маріуполь" 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

Шайби: 1:0 Коренчук (Буценко), 13:58; 1:1 Бойко (Козаковцев, Олексієв), 25:08; 1:2 Щербатов (Бойко), 32:41; 1:3 Бойко (Козаковцев, Твердохлєбов), 54:16;

"Альтаїр": Дяченко (Печорін); Ігнатенко – Реснянський, Мельник – Раскін, Бортников – Терьошин, Кобиков; Коренчук (А) – Буценко (К) – Кочетков, Трандафілов (А) – Крикля – Сидоренко, Яйлов – Дубський – Луговий, Данфорт – Олійник – Ханенко.

"Маріуполь": Дуве (Тріфонів); Декало – Лисенко, Алексєєв – Олендаренко, Філімонов – Кудряшов, Зуєв; Казаковцев (А) – Твердохлібов – Бойко, Мільохін – Мазур (К) – Щербатов (А), Горище – Янішевський – Тютченко, Коваленко – Ружніков – Костиков.

Раніше інформаційний портал "Коментарі" повідомляв про підсумки першої третини чемпіонату ХСУ.