Головна Новини Спорт зимові види спорту Київський СК "Сокіл" здійснив камбек у матчі хокейної Суперліги

Київський СК "Сокіл" здійснив камбек у матчі хокейної Суперліги

Дружківчани відкрили рахунок, але поступилися київському клубу

27 січня 2022, 21:55

У четвер, 27 січня, в рамках 15-го туру хокейної Суперліги Паріматч СК "Сокіл" приймав дружківський "Альтаїр".

СК "Сокіл" - "Альтаір" - фото із hsl.com.ua

Як повідомляє hsl.com, Вже на початку матчу гостям вдалося відкрити рахунок у грі — свій момент успішно реалізував Микита Буценко. Але після екватора періоду дружківчани втратили ініціативу, і "Сокіл" зрівняв рахунок — вищий пілотаж контратак у меншості показав Віктор Шахворостов.

У другому періоді кияни перекидали свого опонента із Дружківки з рахунком 13:8 і вперше у матчі змогли вийти вперед – шайбу до свого активу записав Олександр Панков.

На старті заключної двадцятихвилинки, господарям вдалося лише затвердити своє лідерство – кияни зусиллями Івана Хірси, Сергія Дорофєєва (дубль), Іллі Собченко та Олександра Панкова встановили підсумковий рахунок 7:1 на табло. Зазначимо, що цей матч став найрезультативнішим у очних зустрічах "Сокола" та "Альтаїра".

СК "Сокіл" — "Альтаїр" 7:1 (1:1, 1:0, 5:0)

Шайби: 0:1 Буценко (Коренчук, Кочетков), 05:06; 1:1 Шахворостов (Халіков, Шуленін, менш.), 16:26; 2:1 Панков (Манукян, Швецов), 22:07; 3:1 Хірса (Халіков, Шуленін), 43:01; 4:1 Дорофєєв (Мельников, Амірів), 44:49; 5:1 Дорофєєв (Марченко, Панков), 48:53; 6:1 Собченко (Петрухно, Хірса), 49:10; 7:1 Панков (Манукян), 58:08;

СК "Сокіл": Яковлєв (Теплицький); Шуленін – Халіков, Міцкевич – Дорофєєв, Аміров – Петрухно (К), Моксунен – Фроленко; Костіцин (А) – Іванов – Шахворостов, Марченков – Мельников – Біляков, Манукян – Панков – Швецов, Собченко – Хірса – Олійник.

"Альтаїр": Дяченко (Печорін); Ігнатенко – Реснянський, Бортников – Раскін, Папуна – Мельник, Терьошин; Коренчук (А) – Буценко (К) – Кочетков, Сидоренко – Крикля – Трандафілов (А), Кобиков – Дубський – Яйлов, Ханенко – Луговий – Данфорт.

Раніше інформаційний портал "Коментарі" повідомляв про статистику екватора чемпіонату хокейної Суперліги України.