Головна Новини Спорт інші види спорту В 1/8 Кубка Виклику відбулася битва лідерів українського та грецького волейболу

В 1/8 Кубка Виклику відбулася битва лідерів українського та грецького волейболу

Бій у відповідь відбудеться через тиждень, в Афінах

12 січня 2022, 21:40

У середу, 12 січня, "Епіцентр-Подоляни" на своєму майданчику, в рамках 1/8 фіналу Кубка Виклику, приймав грецький "Панатинаїкос". На жаль, український клуб програв – 1:3.

"Епіцентр - Подоляни" - фото із прес-служби "Епіцентра"

Як повідомляє xsport.ua, господарі майданчика непогано розпочали поєдинок. Зумівши заволодіти перевагою на майданчику, українські волейболісти перегравали свого суперника у чотири м'ячі (5:1). Але потім гості змогли переламати хід матчу та виграли перші дві партії. Третя була за "Епіцентром", але четверта стала заключною.

Варто зазначити, що господарі має вхід сезону, великі проблеми зі здоров'ям гравців. Якщо Артур Шальпук встиг повернутися до ладу – і став другим бомбардиром українців (15 пунктів), затягнувши третій сет (8 очок за партію), – то ось Дмитро Вієцький форму ще набрати не встиг, а Горден Брова на майданчику взагалі не з'явився.

Найбільш помітною фігурою "Епіцентру — Подоляни" у матчі став капітан команди Юрій Семенюк – 18 очок від центрального за чотири сети, з яких 8 на блоці.

Господарі змогли нейтралізувати одного із лідерів клубу з Афін Атанасіоса Протопсалтіса. Його ви можете пам'ятати за стартовим матчем збірних України та Греції на Євроволі-2021. Тоді він дотяг еллінів до п'ятої партії. У сьогоднішньому матчі "Панатинаїкос" вів за собою Брам Ван Ден Дріс – потужний бельгійський діагональний настріляв цілих 22 пункти.

Кубок виклику. 1/8 фіналу. Перший матч

"Епіцентр-Подоляни" – "Панатинаїкос" 1:3 (24:26, 23:25, 25:20, 22:25)

Матч у відповідь відбудеться через тиждень, 18 січня в Афінах.

"Панатінаїкос" — "Епіцентр". Початок зустрічі – 20.00.

Раніше інформаційний портал "Коментарі" повідомляв, що українські волейболістки зіграли чергові матчі в Суперлізі.