Головна Новини Спорт інші види спорту Українські футзалісти створили сенсацію в першому матчі Ліги чемпіонів

Українські футзалісти створили сенсацію в першому матчі Ліги чемпіонів

Івано-франківський "Ураган" зумів вирвати перемогу у іспанського "Леванте"

1 грудня 2021, 22:00

У середу, 1 грудня, івано-франківський "Ураган" у Лісабоні провів матч 1-го туру Елітного раунду Ліги чемпіонів УЄФА проти іспанського "Леванте". За інформацією futsal.com, поєдинок відбувся на майданчику спорткомплексу Pavilhão Fidelidade.

"Ураган" - фото uragan.if.ua

Обидві команди прагнули перемогти, аби розпочати свій шлях в елітному раунді з позиції лідера. Суперники почали забивати лише з середини першого тайму. Спочатку іспанці вийшли вперед завдяки влучному пострілу Толра. Українці дали гідну відсіч, забивши двічі, ще до перерви. Голами відзначилися Коваль та Абакшин.

Все найцікавіше відбулося у другому таймі. Після відпочинку "Леванте" зрівняв рахунок. Знову забив Толра (оформив дубль). А за десять хвилин до кінця матчу іспанці вийшли вперед. Голом відзначився Арача.

Але футзалісти "Урагану" витримали удар. Спочатку Коваль зрівняв рахунок (оформив дубль), а потім Абакшин влучним пострілом (оформив дубль) вивів вже українців вперед – 4:3. Остаточну крапку в матчі поставив Фаренюк – 5:3.

Таким чином, чемпіон України в першому поєдинку ЛЧ переміг срібного призера чемпіонату Іспаніі.

Свій наступний матч івано-франківці проведуть в четвер, о 22:30. Суперником буде лісабонська "Бенфіка".

"Леванте" (Іспанія) – "Ураган" (Україна) – 3:5 (1:2)

Голи: Толра (11, 23), Арача (30) – Коваль (13, 36), Абакшин (16, 37), Фаренюк (38)

Попередження: Галло (5), Педріто (27) – Колток (11)

"Леванте": Феде – Решіа, Рівіллос, Амессауд, Педріто (к) – Арача, Рафа Усін, Толра, Галло, Рубі, Серрано, Каталан, Паку, Берга

"Ураган": Колток (к) – Мик. Грицина, Радевич, Кордоба, Фаренюк – Абакшин, Коваль, Мих. Грицина, Швед, Масевич, Завертаний, Шеремета, Левандівський

Раніше інформаційний портал "Коментарі" повідомляв про те, як м'яч та кошик із-під персиків завоювали всесвітнє визнання.