Головна Новини Спорт інші види спорту Українець став найсильнішою людиною Європи

Українець став найсильнішою людиною Європи

Український стронгмен Павло Кордіяка виграв Europe's Strongest Man 2023. Друге місце дісталось ще одному українцю.

3 квітня 2023, 12:00
Автор:
avatar

Slava Kot

27-річний українець Павло Кордіяка взяв перше місце у змаганнях Europe's Strongest Man. Таким чином українець виявився найсильнішою людиною у Європі. Друге місце також дісталось Україні, його отримав Олексій Новіков. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на "Суспільне".

Українські силачі та латвійський стронгмен. Фото з відкритих джерел

За підсумками п'яти дисциплін українець Павло Кордіяка набрав 57,5 балів та здобув перше місце у змаганнях Europe's Strongest Man. На другому місці опинився чемпіон 2022 року Олексій Новіков з результатом у 53,5 бали. Таким чином українці вдруге поспіль виграли Europe's Strongest Man. Третя позиція дісталась латвійцю Ашварасу Шмаукстелісу.

Europe's Strongest Man мав п'ять дисциплін.На першому етапі силачі мали підняти колоди. Єдиним хто зміг підняти усі п’ять колод був Павло Кордіяка. Друга дисципліна була на швидкість, учасники повинні були перенести речі в кошик та перенести його на необхідну відстань. Третє завдання було зі станової тяги. Четверта дисципліна мала назву "Колесо болю", а стронгмени повинні тягнути важіль по колу якомога довше. Єдиним, хто перетнув позначку у 1000 градусів став Павло Кордіяка, друге місце отримав Новіков з результатом у 897 градусів. Останнє змагання було з підняття кам'яних брил.

За підсумками змагань Павло Кордіяка визнаний найсильнішою людиною Європи.

Раніше портал "Коментарі" розповідав, що МОК цинічно відповів на критику України щодо допуску російських спортсменів.

Також "Коментарі" писали про те, що "Вімблдон" офіційно змінив своє рішення щодо російських спортсменів.