Головна Новини Спорт інші види спорту У матчі української баскетбольної Суперліги відбулася сенсація

У матчі української баскетбольної Суперліги відбулася сенсація

Гості програли господарям 25 балів

16 лютого 2022, 21:30

У чемпіонаті України з баскетболу в середу, 16 лютого, було зіграно матч регулярного сезону Суперліги. "Прометей" у Харкові, який виступає дублюючим складом, поступився місцевим "Соколам" (73:98), зазнавши першої поразки в сезоні.

"Соколи" - "Прометей" - фото із відкритих джерел

Варто зазначити, що основний склад гостей вирішив на два тижні виїхати до Чехії. У свою чергу, господарів майданчика залишило чотири легіонери

Як повідомляє Оглядач, перші два періоди баскетболісти Прометея протидіяли на рівних своєму супернику. Свої лідерські якості виявив Ігор Клімов, який за першу половину гри набрав 18 очок.

У "Соколі" за кількість набраних очок відповідали Александар Зечевич та Володимир Шевченко, переважно завдяки діям яких наприкінці другої чверті господарі створили собі відрив у 10 очок – 49:39.

Надалі харків'яни впевнено контролювали перебіг подій на майданчику – наприкінці третьої чверті господарі збільшили свою перевагу до 18 очок – 76:58. А завершилось усе перемогою "Сокола" 98:73.

Найкращим гравцем матчу став єдиний легіонер матчу серб Александар Зечевич, на рахунку якого дабл-дабл із 20 очок та 12 підбирань. А ось найбільше очок набрав Ігор Клімов – 22 очки

Це перша поразка "Прометея" в чемпіонаті, яка ще не відбилася на їхньому лідерстві в турнірній таблиці. Харків'яни з 17 перемогами у 29 матчах йдуть п'ятими.

"Харківські Соколи" – "Прометей" 98:73 (26:23, 23:16, 27:19, 22:15)

"Харківські Соколи": Шевченка 20 8 підбирань, Буренко 2, Зечевич 20 12 підбирань, Німця 19 5 підбирань, Глібов 5 5 передач – старт; Кузнєцов 5, Чугунів 3, Козлов 10, Нікітін 6, Тарасенко 8

"Прометей": Пирогов 11 7 підбирань, Бублик 5, Климов 22 7 передач, Бринюк 16, Горобченко 9 5 підбирань — старт; Горковенко 0, Гладун 2, Орзул 8, Безима 0, Мельник 0

Раніше "Коментарі" розповідали про те, що стало відомо, скільки заробляють українські футболісти у Прем'єр-лізі.