Головна Новини Спорт інші види спорту У матчі баскетбольної Суперліги відбувся "криворізький погром"

У матчі баскетбольної Суперліги відбувся "криворізький погром"

Найкращим гравцем матчу став Мілош Попович

17 лютого 2022, 21:30

У четвер, 17 лютого, у Кривому Розі відбувся поєдинок української баскетбольної Суперліги, у якому місцевий криворізький "Кривбас" здобув впевнену перемогу над "Черкаськими Мавпами" з рахунком 80:63.

"Кривбас" - "Черкаські Мавпи" - фото із superleague.in.ua

Як повідомляє Іксспорт, гості першими вийшли вперед з розривом у 6. Але господарі відповіли своїм ривком 9:0. Надалі на майданчику була рівна боротьба, але наприкінці другої чверті кілька вдалих атак "Кривбасу" дозволили їм піти на велику перерву з перевагою 11 – 38:27.

Після перерви, у третій чверті криворіжці продовжили нарощувати перевагу, довівши її майже до двадцятки (18), після чого команда Артема Сліпенчука загалом спокійно довела матч до логічної перемоги – 80:63.

Найкращим гравцем матчу став серб Мілош Попович, який оформив дабл-дабл з 11 очок та 17 підбирань.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

"Кривбас" – "Черкаські Мавпи" 80:63 (15:15, 23:12, 21:17, 21:19)

"Кривбас": Коренюк 17 9 підбирань, Юміпіг 13 5 передач, Бондарчук 6 6 підбирань, Артамонов 14, Попович 11 17 підбирань — старт; Латкович 14, Старцев 3, Фролів 0, Івшин 0

"Черкаські Мавпи": Кольченко 21 5 підбирань, Ткаченко 4 5 підбирань, Дугат 18 9 підбирань 7 передач, Шаліч 6 5 підбирань, Приймак 2 — старт; Сергєєв 8, Конат 4, Романівський 0, Бондаренко 0.

У наступному матчі, який відбудеться 26 лютого, криворізький клуб зіграє з "Миколаївом" перенесену зустріч, а от "Черкаські Мавпи" повернуться на паркет вже у березні після міжнародної паузи.

"Коментарі" вже розповідали про те, що на Олімпійських іграх у Пекіні збірна Німеччина сенсаційно виступила у змаганнях з бобслею.