Головна Новини Спорт інші види спорту Баскетболістки "Прометея" – 1/8 фіналу єврокубку: матч проти швейцарок закінчився з несподіваним рахунком

Баскетболістки зі Слобожанського набрали за сумою двох зустрічей 181 бал проти 136

22 грудня 2021, 21:40

У середу, 22 грудня, у Слобожанському (Дніпропетровська область) відбувся поєдинок-відповідь 1/16 фіналу жіночого Єврокубку. Як повідомляє ukrbasket.net, місцевий баскетбольний клуб "Прометей" приймав на своєму майданчику швейцарський "Фрібур".

"Прометей" - "Фрібур" - фото із ukrbasket.net

У першому матчі українки на виїзді, за рахунок потужної гри у другій половині, обіграли своїх суперниць із рахунком 96:82 (мали фору + 14).

Стартові хвилини зустрічі були за гостями – за три хвилини 6 балів. Але вже незабаром господарки майданчика переламали хід гри та завершили першу чверть із рахунком 23:19.

Початок другої десятихвилинки знову за швейцарками, котрі змогли зрівняти рахунок 25:25. Але потім баскетболістки "Прометея" здійснили різкий стрибок +11 і завершили першу половину зустрічі з рахунком 43:29 (на відстані +14).

Наступні дві чверті пройшли з повною перевагою українок. Господині нарощували очковий запас за рахунок успішних атак та швидких перехоплень. Після півгодини гри на табло горіло 23 (65:42) на користь "Прометея". А фінальна сирена зафіксувала підсумковий рахунок 85:54.

Найкращими баскетболістками зустрічі стали: Тетяна Юркевичюс (16 очок та 8 підбирань), Джейнгер Холмс (17 очок та 9 підбирань) та Аріель Аткінс (12 очок та 8 підбирань).

У 1/8 фіналу українки зіграють із переможцем пари Касторс Брейн (Бельгія) та Неве Давід Рамла (Ізраїль). Матчі відбудуться 13 та 20 січня.

Єврокубки. Жінки, 1/16 фіналу. Матч-відповідь

"Прометей" — "Ельфік Фрібург" 85:54 (23:19, 20:10, 22:13, 20:12)
За підсумками двох матчів 181:136.

Прометей: Юркевичус 16 очок 8 підбирань 2 перехоплення, Холмс 17 очок 9 підбирань 4 перехоплення, Аткінс 12 очок 8 підбирань 3 перехоплення, Дібровіна 2 очка 9 передач 9, Мусієнко 3 — старт, Бабич 12 5 підбирань, Балабан 10

Раніше інформаційний портал "Коментарі" розповідав про те, що керівництво НХЛ ухвалило остаточне офіційне рішення щодо зимової олімпіади в Пекіні.