Головна Новини Спорт олімпіада і змагання Українські спортсмени здобули перемогу в Чемпіонаті з шашок-64

Українські спортсмени здобули перемогу в Чемпіонаті з шашок-64

Українці випередили команди з Росії у Чемпіонаті з шашок-64

21 серпня 2021, 11:20

У командному Чемпіонаті світу з шашок-64 чоловіча збірна завоювала золоті медалі. Про це повідомляє Sport.ua.

Юрій Анікєєв, український спортсмен із шашок (праворуч) - фото Sport.ua

Підкреслимо, що участь у чемпіонаті брали відразу п'ять команд із Росії, оскільки це провідна країна зі вказаного виду спорту, РФ має на це право. Російські команди відбирали за принципом федеральних округів.

Українці здобули перемогу відразу над трьома суперниками з Росії з рахунком 5:1, 5:1, 4:2. З двома наступними вони зіграли внічию: 3:3, 3:3. Таким чином Україна вийшла в чемпіони з 16 очками із 18.

Олена Коротка і Юлія Макаренкова виступали за жіночу збірну України у цій же програмі на чемпіонаті світу-2021. Команда України забрала "срібло", отримавши 9 очок із 12 й віддавши перемогу росіянам.

Чемпіонат проходив у турецькому регіоні Каппадокія. Тут же 21 серпня буде проводитися командний турнір чемпіонату світу-2021 у форматі бліцгри.

Нагадаємо, що раніше український спортсмен Юрій Анікєєв виграв індивідуальний Чемпіонат Європи 2021 із шашок-64. Крім того, Анікєєв завоював "бронзу" у швидкій програмі, а українець Фелікс Шепель отримав срібну нагороду у блискавичній грі.

Раніше "Коментарі" писали про те, що збірній України з футболу представили нового тренера.