Головна Новини Спорт футбол Збірна України розгромно програла Румунії: реакція гравців

Збірна України розгромно програла Румунії: реакція гравців

Національна збірна України поступилася Румунії із рахунком 0:3

17 червня 2024, 19:28

Сьогодні українська національна збірна під керівництвом Сергія Реброва розпочала участь у чемпіонаті Євро-2024. У своєму першому матчі "синьо-жовті" несподівано програли румунам з розгромним рахунком 0:3. Такий результат став шоком для гравців та вболівальників.

Збірна України програла

У середині першого тайму українці пропустили гол через помилки Матвієнка та Луніна. На початку другої половини гри Марін та Дрегуш довели рахунок до розгромного. Хоча до завершення матчу залишалося більше 30 хвилин, підопічні Реброва не змогли забити бодай гол престижу.

Олександр Зінченко прокоментував невдалий результат. Він підкреслив, що йому бракує слів, щоб пояснити те, що відбулося. За його словами, йому соромно дивитися в очі вболівальникам. Зінченко підкреслив, що всі у збірній розуміють, який сором відбувся. Він пообіцяв, що збірна порадує своїх фанів наступного матчу.

До речі, Олександр Зінченко відіграв повний матч проти Румунії, замінивши Віталія Миколенка на лівому фланзі захисту.

Наступний матч на Євро-2024 підопічні Сергія Реброва зіграють 21 червня проти збірної Словаччини.

До речі, негативно показали себе деякі фанати Румунії. Зокрема, вивісили на трибуні прапор так званої "ДНР". Яким чином вони пронесли на стадіон цю "ганчірку", наразі невідомо. Варто зауважити, що на матчі-відкриття Євро-2024 між збірними Німеччини та Шотландії на трибунах також з’явились прапори Росії. На одному з прапорів, що з’явились на трибунах Альянц Арени у Мюнхені, був напис "Белгород".

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що Україна увійшла у топ-10 найдорожчих команд Євро-2024.