Головна Новини Спорт футбол Збірна України розгромила Вірменію забивши п’ять голів

Збірна України розгромила Вірменію забивши п’ять голів

Україна перемогла у футбольному матчі

24 вересня 2022, 18:20
Автор:
avatar

Slava Kot

Українська збірна в рамках турніру Ліги націй здобула перемогу над командою Вірменії з рахунком 0:5.

Збірна України розгромила Вірменію забивши п’ять голів. Фото з відкритих джерел

Збірна України з футболу провела матч п’ятого туру Ліги націй УЄФА та перемогла збірну Вірменії забивши п’ять голів. Вірмени не змогли вразити ворота Андрія Луніна.

Перший тайм пройшов у повній домінації української команди, але збірна змогла забити лише один гол зусиллями Тимчика, якому асисист віддав Зубков. У другому таймі команда Петракова забила вже значно більше м’ячів. На 57 хвилині відзначився вже Зубков, якому голову передачу віддав Тимчик. Так українські гравці віддячили один одному.

На 67 хвилині матчу вийшов Довбик, який замінив іншого форварда збірної Яремчука. Всього через 2 хвилини, а саме на 69 Довбик відзначився результативними діями та відправив м’яч у сітку воріт.

В кінці гри збірна футболу Вірмені посипалась, та за останні 10 хвилин пропустила ще два голи. На 81 хвилині відзначився Ігнатенко, а останній гол у матчі забив Довбик на 84. Таким чином Довбик оформив дублю, а збірна України перемогла з рахунком 0:5.

Це друга гра з трьох вересневих матчів, які має зіграти українська команда. Нагадаємо, що  кілька днів тому збірна України поступилась Шотландії фактично без бою з рахунком 3:0.

27 вересня українська команда зможе помститись за попередню поразку, адже знову буде грати з шотландцями.

Наразі Україна на першому місці у своїй групі в Лізі націй з  10 очками, шотландці другі – у них 9 пунктів, але є матч в запасі.

Також портал "Коментарі" повідомляв, що стало відомо з ким гратиме Шахтар та Динамо у єврокубках.