Головна Новини Спорт футбол Збірна України програла Шотландії, рахунок матчу 3:0

Збірна України програла Шотландії, рахунок матчу 3:0

Збірна Шотландії та України зіграли перенесений матч Ліги націй

21 вересня 2022, 23:41
Автор:
avatar

Slava Kot

Футбольна збірна Шотландії зустрілась у себе вдома зі збірною України у перенесеному матчі першого туру Ліги націй. Матч Шотландія – Україна закінчився з рахунком 3:0.

Збірна Шотландії та України зіграли перенесений матч Ліги націй. Фото з відкритих джерел

Перед початком матчу обидві команди займали лідируючі позиції в таблиці Ліги B, групі 1. Україна посідала перше місце в групі з 8 очками, а Шотландія – друге з 7 пунктами.

Матч проти шотландців збірна України провела 21 вересня і він закінчився з рахунком 3:0.

Голи забивали: Джон Макгінн — 70 хв, Ліндон Дайкс — 80 та 87 хв (Шотландія).

Жовті карти отримали: Тарас Степаненко, Валерій Бондар, Сергій Сидорчук (Україна).

Збірна України програла Шотландії, рахунок матчу 3:0 - фото 2

Перший тайм гри видався складний для збірної України, яка завдала всього два удари в бік воріт шотландців, але жоден з них не був спрямований у рамку воріт. Господарі стадіону, збірна Шотландії, загалом виглядала краще у матчі, що і показали забиті голи в другому таймі.

Національна збірна України з футболу у вересні в рамках турніру Ліга націй має провести три матчі. 24 вересня проти команди Вірменії, а також два матчі проти Шотландії – 21 та 27 вересня.

Перший тур Ліги націй між командами України та Шотландії було перенесено через повномасштабне вторгнення Російської Федерації. Саме тому у вересні команди зустрічаються двічі.

Збірна Шотландії та України боролись за вихід до Чемпіонату світу-2022 у стикових зустрічах. Тоді українська команда виявилась сильнішою та перемогла з рахунком 1:3. Але вже в наступному раунді зазнала поразки від збірної Уельсу та не потрапила до фінальної частини Чемпіонату світу-2022 у Катарі.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв з якими клубами в Лізі Європи зустрінеться Динамо.

Також видання "Коментарі" писало про те, хто потрапив до групи Шахтаря у Лізі чемпіонів.