Головна Новини Спорт футбол Які перспективи Мудрика у збірній після допінг-скандалу: тренер відповів
commentss НОВИНИ Всі новини

Які перспективи Мудрика у збірній після допінг-скандалу: тренер відповів

Віктор Скрипник вважає, що Михайло Мудрик ще може бути корисним

сьогодні, 11:48
Поділіться публікацією:

Михайла Мудрика не вистачатиме національній збірній України у матчах плей-офф Ліги націй проти Бельгії. Таку думку висловив знаменитий український тренер Віктор Скрипник.

Які перспективи Мудрика у збірній після допінг-скандалу: тренер відповів

Михайло Мудрик. Фото: з відкритих джерел

"Кожна команда мріє мати гравця, який робить різницю. Мудрик зі своєю швидкістю міг зробити різницю. Але зараз треба вчитися грати без нього. У збірної Бельгії також є свої проблеми. Ті ж Де Брюйне та Куртуа то хочуть грати за національну команду, то не хочуть. У збірній їх можуть прийняти вже не так дружелюбно, як раніше", – наголосив Віктор Скрипник.

За його словами, перевага збірної України в тому, що у нас немає великої ротації і є стабільна обойма. Нові імена у збірній з'являються лише через форс-мажори, як із Мудриком. Але тішить, що головний тренер національної збірної Сергій Ребров дає шанс на зборах молоді.

Віктор Скрипник уточнив, ніхто не знає, на який термін буде дискваліфікація у Мудрика і чи взагалі буде. Тому поки що не варто говорити про це. Футболісти, буває, після тяжких травм повертаються ще сильніше.

"Еріксен мав серйозні проблеми з серцем, але він повернувся і грає на високому рівні. Це залежить від характеру та бажання самого футболіста. Мудрику я хочу побажати, щоби все закінчилося добре і український футбол не втратив цього гравця. Мишко може принести ще дуже багато користі", – зазначив тренер.

Національна збірна України наразі готується до матчів плей-офф Ліги націй. 20 березня відбудеться перший матч плей-офф Ліги націй із командою Бельгії. Гра у відповідь пройде 23 березня в Генці.

Читайте на порталі "Коментарі" — головний коуч збірної України з футболу Сергій Ребров напередодні плей-офф Ліги націй прокоментував конкуренції на позиції центрального форварда.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини