Головна Новини Спорт футбол Відомі результати перших матчів плей-офф Ліги Конференцій

Відомі результати перших матчів плей-офф Ліги Конференцій

У трьох, із чотирьох матчів, перемогу здобули господарі

17 лютого 2022, 22:40

Завершились матчі плей-офф Ліги Конференцій. Як зазначає Футбол24, слід зазначити, що перші чотири поєдинки в історії молодого єврокубку не залишились без українського сліду.

Голи: Пелкас, 58, Кадіоглу, 83 — Траоре, 45, Дорлі, 62, Лінгр, 64

Данський "Мітьюлланд" та нідерландський "ПСВ" здобули мінімальні перемоги за схожим сценарієм – вистачало одного забитого м'яча у першому таймі. Тим не менш, "ПАОК" та "Маккабі" зберігають добрі шанси битися вдома, адже пропущені м'ячі на виїзді значення вже не мають.

Австрійський "Рапід" влаштував бліцкриг у поєдинку з нідерландським "Вітесом". Хазяї поля швидко відвантажили 2 голи, а потім намагалися утримати перевагу. Завдання ускладнив правий захисник австрійців Стойкович, який одержав дві жовті картки. Гості все ж таки змогли відіграти один м'яч, але в рідних стінах доведеться починати з -1.

Найяскравіший матч першого слота дня влаштували "Фенербахче" та "Славія". В основі празької команди вийшов захисник збірної України Тарас Качараба, а ось земляк Таловерів залишився у запасі. Гості взагалі не злякалися гарячих турецьких трибун. Перед відпочинком Траоре вивів "Славію" вперед, а потім сталася стрілянина, внаслідок якої чехи наростили перевагу. На 83-й хвилині Кадіоглу оформив гол пас і встановив остаточні 2:3 — у Качараби та компанії гандикап перед домашньою грою.

"Коментарі" вже повідомляли, що стало відомо, скільки вболівальників можуть відвідувати німецькі стадіони.