Головна Новини Спорт футбол У Бергамо відбулася кубкова "перестрілка" за участю лідера збірної України з футболу

У цьому божевільному матчі було забито п'ять голів

10 лютого 2022, 21:55

У четвер, 10 лютого, на стадіоні "Атлеті Адзуррі" у Бергамо відбувся поєдинок 1/4 фіналу Кубка Італії, в якому "Аталанта" програла "Фіорентіні" — 2:3.

"Аталанта" - "Фіорентина" - фото із відкритих джерел

Вже на 9-й хвилині гри гості повели у рахунку, відзначився новачок "фіалок" польський футболіст Кшиштоф Пентек. Господарі ще в першому таймі зуміли відновити статус-кво, рахунок на 30-й хвилині зрівняв Дзаппакоста.

У другому таймі, на 59-й хвилині, Жерими Бога вивів "Аталанту" вперед. Але гості відповіли голом того ж таки Пентека. Таким чином, нападник "Фіорентини" оформив дубль.

За десять хвилин до кінця гри, "Аталанта" отримала можливість грати у більшості – свою другу жовту картку заробив захисник клубу із Флоренції Лукас Мартінес Куарта. Проте перемогу святкували "фіалки", вже у компенсований арбітром час путівку до півфіналу для своєї команди приніс Міленкович.

Щодо українського лідера збірної України Руслана Малиновського, то він провів на полі лише 74 хвилини та був замінений.

Суперник "Фіорентини" за півфіналом визначиться за підсумками протистояння "Ювентуса" та "Сассуоло", які свій матч розпочнуть о 22:00 за київським часом. В іншій парі за вихід у фінал змагатимуться "Мілан" та "Інтер".