Головна Новини Спорт футбол Став відомий переможець першого розіграшу Winter Cup-2022

Став відомий переможець першого розіграшу Winter Cup-2022

У головному матчі зустріли команди із Першої ліги

11 лютого 2022, 21:55

У п'ятницю, 11 лютого, відбулася третя гра між футбольними командами "Полісся" – "Металіст" за приз Winter Cup-2022. Як повідомляє Фандей, зустріч двох лідерів турніру стала вирішальною. Обидві команди, маючи однакову кількість балів, вирішували, хто стане першим володарем зимового трофею.

"Полісся" - "Металіст" - фото із пресслужби ФК "Полісся"

У першій сорокап'ятихвилинці краще виглядали гравці житомирського "Полісся". Підопічні Калитвинцева надійно грали у захисті та створювали постійну напругу біля воріт суперника. Футболісти "Полісся" мали кілька гольових моментів, але в обох випадках харків'ян виручав їх воротар Олександр Рибак. У результаті після першого тайму на табло "горіли" нулі.

У другій половині гри житомирська команда розігралася. І якщо на 55-й хвилині не зарахували їхній гол у ворота "Металіста" через офсайд, то на 79-й та 90-й арбітр зустрічі все ж таки двічі вказав на центр поля після точних пострілів гравців "Полісся" – Козака та Морозка.

Своєю чергою у "Металіста", якщо судити з гри, шансів не було. Житомирські футболісти не дали їм найменшої спроби на гол.

У підсумку з рахунком 2:0 перемогу святкували підопічні Калитвинцева, які стали першими власниками зимового трофею.

"Металіст" — "Полісся" 0:2 (0:0)

"Металіст": Рибак, Танчик, Сарапій, Порох, Горбунов, Танковський, Касарес, Балулі, Ріаскос, Харріс, Давид.

Запасні: Бубенцов, Мурза, Демченко, Підліпенець, Траоре, Мізюк, Федоров, Романюк, Шаміч, Ралюченко, Чидомере, Рязанцев, Фомін.

"Полісся": Кудрик, Батагов, Гітченко, Власюк, Янаков, Огіря, Козак, Морозко, Шаповал, Грицук, Будковський.

Раніше портал "Коментарі" писав, що український клуб посів друге місце у рейтингу європейських команд, які найменше пропустили голів.