Головна Новини Спорт футбол Півфінал Ліги Європи: "Інтер" розгромив донецький "Шахтар" (відео всіх голів)

Півфінал Ліги Європи: "Інтер" розгромив донецький "Шахтар" (відео всіх голів)

Український клуб зазнав поразки з рахунком 0: 5

17 серпня 2020, 23:48 comments2171

Донецький "Шахтар" в півфіналі Ліги Європи зазнав розгромної поразки від міланського "Інтера" (0: 5) і припинив боротьбу за трофей.

По ходу першого тайму міланський клуб забив один м'яч. Ключовий епізод трапився на 19-й хвилині. Воротар українського клубу Андрій П'ятов не зміг далеко вибити м'яч, справа його підхопив Барелла і подав на лінію воротарського. Ніхто перед воротами не втримав Мартінеса, і аргентинець в стрибку головою відправив м'яч під дальню штангу.

У другій половині гри донецький клуб намагався вирівняти ситуацію на футбольному полі, Жуніор Мораес мав хороший шанс зрівняти рахунок, але з лінії воротарського головою пробив у голкіпера суперника Саміра Ханданович.

Розплата настала негайно. Після подачі з кутового Данило Д`Амброзіо виявився найспритнішим у штрафному і головою пробив у протихід П'ятову.

А далі голи посипалися один за іншим. Спочатку помилка в обороні, і Лаутаро Мартінес з лінії штрафного пробив точно під праву штангу.

Четвертий гол у ворота українського клубу забив бельгієць Ромелу Лукаку, якого не втримали в штрафний під час швидкої атаки.

П'ятий м'яч вийшов схожим. Знову вихід один на один з П'ятовим і точний удар повз голкіпера.

Як раніше писали "Коментарі", перший фіналіст Ліги Європи вже визначився.