Головна Новини Спорт футбол Новий рекорд: “Зоря” потужно завершила виступи в єврокубках

Новий рекорд: “Зоря” потужно завершила виступи в єврокубках

“Зоря” вперше у своїй історії забила в кожному матчі групи в єврокубках

15 грудня 2023, 11:16

Вчора відбулися матчі шостого туру групового етапу Ліги конференцій. В матчі, який вже нічого не вирішував, луганська “Зоря” розгромила ісландський “Брейдаблік”, передають “Коментарі”.

Зоря перед матчем. Фото пресслужба Зорі

Події матчу

Хоча матч нічого не вирішував, але події почали розгортатися з першої хвилини гри. Рахунок було відкрито на 2 хвилині зусиллями Едуардо Герреро. Через 9 хвилин “Зоря” подвоїла перевагу, Мумінович зрізав м’яч у власні ворота. До 20 хвилини гри рахунок став розгромним, забив Петер Мічин з передачі Мішньова. Варто відзначити, що “Брейдаблік” також мав багато моментів, щоб забити. Проте на перерву команди пішли за рахунку 3:0.

У другому таймі в обох команд було чимало гольових моментів, але забити знову вдалося “Зорі”, відзначився Горбач вийшовши віч-на-віч з голкіпером. В підсумку 4:0, а луганська команда здобула свою найбільшу перемогу в історії виступів в єврокубках та вперше забила в кожному матчі групи.