Головна Новини Спорт футбол Маліновський забив гол-красень, Коваленко віддав асист: відео

Маліновський забив гол-красень, Коваленко віддав асист: відео

“Емполі” Коваленка підіймається із зони вильоту

2 грудня 2023, 18:17

Завершився поєдинок італійської Серії А в якому, “Дженоа” Руслана Маліновського приймала “Емполі” за який грає Віктор Коваленко. Обидва українці відзначились результативними діями. Огляд матчу дивіться в матеріалі “Коментарів”.

Маліновський під час матчу. Фото з відкритих джерел

Результативні дії українців

Руслан Маліновський вийшов у стартовому складі “Дженоа” та відіграв 73 хвилини. Під кінець першого тайму він забив вже свій другий підряд м’яч-красень. Українець прийняв м’яч неподалік штрафного та другим дотиком пробив з лету в кут воріт гостей. Під час польоту м’яч крутився в напрямку від голкіпера, тому шансів врятувати свою команду в нього не було. Руслан отримав оцінку 7,1 від Whoscored.

На гол Маліновського відповів Коваленко вже у другому таймі вийшовши на заміну одразу по перерві. На 67 хвилині Віктор зряче подав на дальню стійку де відкривався молодий нападник Канчелльєрі, який переправив м’яч у ворота. Українець отримав оцінку за матч 6,7.

В підсумку матч закінчився нічиєю 1:1. “Дженоа” залишається на 15 позиції в Серії А, а “Емполі” до матчу вечірнього матчу “Кальярі” виходить із зони вильоту.

• 21:45 Торіно – Аталанта

Нагадаємо, що завершився матч 15 туру іспанської Ла Ліги між “Жироною” та “Валенсією”. Біло червоні здобули вольову перемогу над “кажанами” з рахунком 2:1. Огляд подій матчу та як зіграли українці, читайте в матеріалі “Коментарів”.