Головна Новини Спорт футбол Мадридський “Реал” гарантував собі першу позицію в групі: відео

Мадридський “Реал” гарантував собі першу позицію в групі: відео

Андрій Лунін отримав найгіршу оцінку серед гравців “Реалу"

30 листопада 2023, 10:34

Відбувся матч 5 туру групового етапу Ліги чемпіонів між мадридським “Реалом” та “Наполі”. Матч закінчився перемогою “королівського клубу”. Голи та найкращі моменти матчу дивіться в матеріалі “Коментарів”.

Беллінгем та Алаба святкують гол. Фото пресслужба Реал Мадрид

Події матчу

Команди розпочали матч доволі активно і вже на 9 хвилині Сімеоне відкрив рахунок. Проте, протягом наступних 13 хвилин “Реал” зумів відігратися та навіть вийти вперед. Голи на свій рахунок записали Джуд Беллінгем та Родріго. На початку другого тайму “Наполі” зрівняв рахунок зусиллями Ангісса. Але на 84 хвилині Ніко Пас відзначився своїм дебютним голом в Лізі чемпіонів та взагалі це був перший гол молодого таланта з академії за мадридський клуб. А наприкінці матчу Хоселу встановив остаточний рахунок матчу 4:2.

Джуд Беллінгем, який забив та віддав гольову передачу був визнаний найкращим гравцем матчу. Андрій Лунін провів весь матч та отримав найнижчу оцінку від Whoscored серед гравців “Реала” – 5,9. В підсумку “вершкові” за тур до кінця групового етапу забезпечили собі перше місце в групі C. “Наполі” буде вирішувати питання виходу до наступної стадії в очному матчі з “Брагою”.

• “Реал Сосьєдад” (Іспанія) – “Зальцбург” (Австрія) 0:0

Нагадаємо, що збірна України отримала суперника в стикових матчах за право поїхати на чемпіонат Європи 2024 року потрапивши до шляху B. Команда Сергія Реброва в півфіналі зіграє проти збірної Боснії і Герцеговини. Портал Transfermarkt наводить список найдорожчих гравців стикових матчів.