Головна Новини Спорт футбол “Ліверпуль” виходить до фіналу Кубка англійської ліги (ВІДЕО)

“Ліверпуль” виходить до фіналу Кубка англійської ліги (ВІДЕО)

У фіналі Кубка англійської ліги переможець цієї пари зустрінеться з “Челсі”

25 січня 2024, 14:02

Вчора у матчі-відповіді півфіналу Кубка англійської ліги зустрічалися “Фулхем” та “Ліверпуль”. В першій грі підопічні Юргена Клоппа перемогли з рахунком 2:1. У фіналі на переможця цієї пари вже чекає лондонський “Челсі”. До вашої уваги огляд найцікавіших моментів матчу.

• “Ліверпуль” – “Фулгем” 2:1, 1:1.

Перші матчі півфіналів пройдуть 9-10 січня, а матчі-відповіді 23-24 січня.

Результати 1/4 фіналу Кубка англійської ліги

• “Порт Вейл” – “Мідлсбро” 0:3;

• “Челсі” – “Ньюкасл Юнайтед” 1:1 (4:2 після пенальті);

• “Ліверпуль” – “Вест Хем” 5:1;

• “Евертон” – “Фулгем” 1:1 (6:7 після пенальті);

Більше спортивних новин

Також зазначимо, що форвард збірної України та іспанської “Жирони” Артем Довбик увійшов до топ–5 нападників з найменшою кількістю витрачених хвилин на гол у найкращих лігах Європи.

Читайте також, що Даяна Ястремська вийшла до півфіналу Australian Open. У чвертьфінальному поєдинку українська тенісистка здолала у двох сетах представницю Чехії Лінду Носкову з рахунком 6:3, 6:4.

Раніше “Коментарі” писали, що колишній чемпіон UFC у важкій вазі Френсіс Нганну проведе свій другий бій в професіональному боксі проти Ентоні Джошуа. Британець на своїй сторінці в Instagram відреагував на анонс та схоже назвав дату поєдинку.

Нагадаємо, що англійське видання FourFourTwo склало свій рейтинг найкращих гравців італійської Серії А у 2000-х роках. Лідером цього рейтингу виявився володар “Золотого м’яча-2004” у складі Мілана, а також легенда українського футболу Андрій Шевченко.