Головна Новини Спорт футбол Київське "Динамо" на останніх хвилинах обіграло аутсайдера чемпіонату України

Київське "Динамо" на останніх хвилинах обіграло аутсайдера чемпіонату України

Кияни мінімально перемогли ФК "Львів" - 3:1

19 вересня 2020, 21:25

Київське "Динамо" в матчі третього туру Української прем'єр-ліги обіграло футбольний клуб "Львів" — 3:1.

У першому таймі глядачі голів не побачили, хоча підопічні Мірчі Луческу створили за 45 хвилин чимало моментів. Основні події відбулися в другому таймі. У перерві румунський тренер зробив відразу чотири заміни, і це внесло свої корективи.

Спочатку арбітр матчу призначив пенальті за порушення на Владиславі Супрязі в чужій штрафній площі. Віктор Циганков підійшов до м'яча і спокійно пробив в лівий нижній кут. Львів'яни рідко ходили в атаку, проте під час одного з штрафних хорватський легіонер гостей Марк Челіче з меж воротарського заштовхав м'яч у сітку.

Вирішальний епізод трапився на 86-й хвилині матчу. Микола Шапаренко зі штрафного з 25 метрів над стінкою пробив точно в ліву дев'ятку. У компенсований час Владислав Супряга забив третій м'яч за межі штрафного майданчика.

Після трьох зіграних матчів "Динамо" на другому місці в турнірній таблиці з сімома очками. Лідирує "Ворскла", у якої дев'ять балів.

Як раніше повідомляли "Коментарі", клуб з українського села сенсаційно пробився до наступного етапу Ліги Європи.