Головна Новини Спорт футбол Команда із українського села вийшла в наступний раунд Ліги Европи

Команда із українського села вийшла в наступний раунд Ліги Европи

"Колос" на виїзді переграв "Аріс"

17 вересня 2020, 23:04 comments1081

Футбольний клуб "Колос" з села Ковалівка Київській області пройшов грецький "Аріс" в другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи. Український клуб здобув перемогу з рахунком 2:1.

У першому таймі грецький клуб володів ініціативою, проте більше моментів створив якраз "Колос". Спочатку Володимир Лисенко не зміг забити з вигідної позиції, а потім в сум'ятті перед воротами ніхто з ковалівців не зміг пробити. Тільки почався другий тайм, як "Колос" відкрив рахунок. Андрій Богданов з штрафного з лівого флангу виконав подання в центр, м'яча ніхто не торкнувся, і на далекій штанзі Андрій Новак в падінні пробив в порожній кут воріт.

Досить швидко греки зуміли порівняти рахунок. Бруно Гама прийняв м'яч на лінії штрафною і могутньо пробив в далеку дев'ятку. Розв'язка зустрічі наступила на 63-у хвилину. Денис Антюх після невдалої гри воротаря виявився першим на добиванні і зблизька уразив порожні ворота.

У третьому кваліфікаційному раунді "Колос" наступного тижня зіграє проти хорватської "Рієки".

Як раніше повідомляли "Коментарі", збірна України зберегла високі позиції у рейтингу ФІФА.