Головна Новини Спорт футбол Гравець "Барселони" захворів на коронавірус напередодні важливого матчу

Гравець "Барселони" захворів на коронавірус напередодні важливого матчу

Клуб не повідомляє, хто саме захворів

12 серпня 2020, 13:36

Під час підготовки до чвертьфінального матчу Ліги чемпіонів проти "Баварії" один з футболістів "Барселони" заразився коронавірусом. Про це повідомляє офіційний сайт каталонського клубу.

Хто саме захворів, "Барселона" не каже. Повідомляється лише те, що гравець почуває себе добре і відправився на самоізоляцію додому.

Нагадаємо, матч "Барселона" — "Баварія" відбудеться в п'ятницю, 14 серпня, о 22.00 в Лісабоні.

Як раніше повідомляли "Коментарі", визначилися всі учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Не зазнала серйозних проблем і "Барселона" в грі з "Наполі". Каталонці ще по ходу першого тайму завдяки голам Клемана Ленгле, Ліонеля Мессі та Луїса Суареса вели з рахунком 3:0. Перед самим свистком на перерву Лоренцо Інсіньє відквитав один м'яч, але це була остання результативна дія в матчі. Як підсумок — 3:1 на користь іспанців. Нагадаємо, першим матч в Неаполі завершився внічию 1:1.

У зв'язку з карантинними обмеженнями раунд плей-офф пройде з одного матчу на нейтральному полі.