Головна Новини Спорт футбол Визначилися всі учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Визначилися всі учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Субота в європейському футболі пройшла без сенсацій

9 серпня 2020, 00:29

У суботу, восьмого серпня, визначилися всі учасники 1/4 фіналу футбольної Ліги чемпіонів. Заключну пару склали "Баварія" і "Барселона".

Мюнхенці після виїзної перемоги над "Челсі" (3:0) у домашньому матчі досить швидко забили два м'ячі. Спочатку Роберт Левандовскі реалізував пенальті, а вже на 24-й хвилині поляк віддав передачу на Івана Перішіча, який зробив рахунок 2:0. Ще до перерви Тєєму Абрахам скоротив відставання до мінімального, але на більше команди Френка Лемпарда не вистачило.

У другому таймі той-таки Роберт Левандовскі і Кентен Толіссо довели рахунок до розгромного — 4:1.

Не зазнала серйозних проблем і "Барселона". Каталонці ще по ходу першого тайму завдяки голам Клемана Ленгле, Ліонеля Мессі і Луїса Суареса вели з рахунком 3:0. Перед самим свистком на перерву Лоренцо Інсіньє відквитав один м'яч, але це був останній результативна дія в матчі. Як підсумок — 3:1 на користь іспанців. Нагадаємо, першим матч в Неаполі завершився внічию 1:1.

Крім цієї пари, в чвертьфіналі Ліги чемпіонів зіграють:

"Манчестер Сіті" — "Ліон"

"ПСЖ" — "Аталанта"

"Атлетіко" — "РБ Лейпциг"

У зв'язку з карантинними обмеженнями раунд плей-офф пройде з одного матчу на нейтральному полі.

Як раніше писали "Коментарі", в п'ятницю, сьомого серпня, боротьбу за трофей припинив "Ювентус" Кріштіану Роналду.