Головна Новини Спорт футбол Донецький "Шахтар" - в півфіналі Ліги Європи

Донецький "Шахтар" - в півфіналі Ліги Європи

Наступний суперник - міланський "Інтер"

12 серпня 2020, 00:08 comments1087

Донецький "Шахтар" в матчі 1/4 фіналу Ліги Європи розгромив швейцарський "Базель" з рахунком 4: 1 і пробився в півфінал Ліги Європи.

Жуніор Мораес вже на другій хвилині матчу поклав початок розгрому суперника. По ходу першого тайму Тайсон зробив рахунок 2: 0, з таким результатом суперники й пішли на перерву.

У другому таймі в нервовій грі донеччани заробили пенальті, який вміло реалізував Алан Патрік, а під завісу зустрічі Додо забив четвертий м'яч. Єдине, на що вистачило "Базеля" — це м'яч престижу Рікі ван Волсфінкела в компенсований час.

У півфіналі Ліги Європи "Шахтар" зіграє з "Інтером" у понеділок, 17 серпня. Початок зустрічі — о 22.00 за київським часом. У другому півфіналі днем раніше "Манчестер Юнайтед" зіграє з "Севільєю".

Раніше "Коментарі" повідомляли про результати понеділка в чвертьфіналах Ліги Європи.