Головна Новини Спорт футбол Визначився потенційний суперник донецького "Шахтаря" в півфіналі Ліги Європи

Визначився потенційний суперник донецького "Шахтаря" в півфіналі Ліги Європи

Якщо донеччани обіграють "Базель" у вівторок, то в півфіналі їм належить зіграти проти "Інтера"

11 серпня 2020, 00:59

У понеділок, десятого серпня, відбулися перші чвертьфінальні матчі футбольної Ліги Європи.

Італійський "Інтер" мінімально обіграв німецький "Байєр" (2:1) і пробився в наступну стадію турніру, де, можливо, зіграє з донецьким "Шахтарем". Всі голи були забиті в перші 25 хвилин матчу. Спочатку Ніколо Барелла відкрив рахунок в матчі, а потім Ромелу Лукаку збільшили різницю в рахунку. Все, на що вистачило німців, так це на м'яч престижу Кайя Хавертца.

Другим півфіналістом став "Манчестер Юнайтер". Англійці лише в екстра-тайму зуміли перемогти данський "Копенгаген" — 1:0. Єдиний м'яч з пенальті забив Бруну Фернандеш.

У вівторок, 11 серпня, свій матч 1/4 фіналу Ліги Європи проведе донецький "Шахтар". О 22.00 донецький клуб зіграє зі швейцарським "Базелем". Відзначимо, що матч пройде на нейтральній території в Німеччині. Ще одну чвертьфінальну пару склали "Севілья" і "Вулверхемптон".

Як раніше повідомляли "Коментарі", "Ювентус" Кріштіану Роналду припинив боротьбу за кубок Ліги чемпіонів.