Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Перед початком поєдинку
між збірними Англії та Ірану деякі футболісти стали на одне коліно. Портал "Коментарі" з посиланням на інформаційну агенцію Reuters, розповідає, чому так чинять спортсмени.
Футболісти збірної Англії стоять на коліні. Фото: з відкритих джерел
У 2016 році американський спортсмен Колін Капернік під час виконання гімну США став на одне коліно. В наступній грій квотербек повторив свій вчинок і таким чином поклав початок розмовам про расові питання, поліцейський контроль та змішування політики і спорту. З часом до Коліна Каперніка приєднались і інші гравці з американського футболу.
Багато консервативних політиків критикують такі дії спортсменів, адже пов’язують його з політичним ультралівим рухом. На такі жести негативно відреагував 45 президент США, який закликав заборонити подібні дії спортсменів.
Через рух Black Lives Matter подібна практика була підхоплена командами Англійської Прем’єр-ліги у 2020 році, після загибелі Джорджа Флойда. Чоловік загинув після жорстокого затримання американським поліцейським. Тоді клуби АПЛ носили лого Black Lives Matter, які з часом замінили на написи No Place for Racism.
Окрім футболістів до подібної практики приєднались і інші спортсмени, зокрема тенісистка Наомі Осака та пілот Формули-1 Льюїс Гемілтон.
Наразі у футбольному світі на одне коліно стають переважно англійські команди та збірна Англії перед важливими матчами.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що збірна Англії у першому своєму матчі на Чемпіонаті світу знищила збірну Ірану забивши шість голів.
Також "Коментарі" писали про опубліковане фото Криштіану Роналду, яке зібрало мільйони лайків.
Новини