Головна Новини Спорт футбол “Чорноморець” “не помітив” “Зорю”: відомий другий півфіналіст Кубка України

“Чорноморець” “не помітив” “Зорю”: відомий другий півфіналіст Кубка України

Інші матчі чвертьфіналів Кубка України відбудуться завтра

1 листопада 2023, 18:11

Відбувся другий матч чвертьфіналу Кубка України з футболу. На стадіоні “Чорноморець” в Одесі однойменний клуб приймав луганську “Зорю”. “Моряки” не помітили гостей та здобули розгромну перемогу 4:1, передають “Коментарі”.

Матч "Чорноморця" проти "Зорі". Фото пресслужба "Чорноморця"

Склади команд

”Чорноморець”: 1 Варакута, 3 Єрмаков, 79 Салюк (10 Хадіда, 85), 9 Путря (капітан), 45 Брагару, 27 Васильєв, 7 Кузик (20 Авагімян, 76), 8 Шпорн, 77 Штогрін (29 Вакула, 81), 39 Бадібанга (97 Дада, 76), 70 Ієде (11 Бойчук, 81).

Запасні: 99 Шевченко, 31 Білик, 4 Ситников, 30 Данилюк. Тренер – Роман Григорчук.

“Зоря”: 30 Турбаєвський, 44 Батагов, 74 Снурніцин, 55 Джордан, 94 Данченко (капітан), 4 Жан Клод (20 Чурко, 46), 5 Яцик, 22 Мічін, 7 Антюх (70 Кирюханцев, 46), 11 Алефіренко (17 Горбач, 46), 39 Герреро (78 Венделл, 80).

Запасні: 1 Сапутін, 3 Боль, 9 Мишньов, 10 Нагнойний, 19 Бугай. Тренер – Валерій Кривенцов.

Автори голів

За одеську команду хет-трик оформив Андрій Штогрін, який забив на 21, 33 та 72 хвилинах, а ще один м’яч забив Олександр Васильєв на 59. За “Зорю” наприкінці матчу гол престижу забив Едуардо Герреро.

Інші матчі чвертьфіналів

Читайте також, що 30 жовтня, розпочався чвертьфінал Кубка України-2023/2024. В першому матчі 1/4 “Вікторія” із Сум приймала вдома донецький “Шахтар”. Гірники здобули впевнену перемогу.

2 листопада "Полісся" зіграє проти "Олександрії" на Центральному стадіоні в Житомирі о 15:00. Арбітром цього матчу буде Романов В. М. з Дніпра. Спостерігач арбітражу – Дердо О. В. (Чорноморськ). Делегат УАФ – Таран А. М. (Київська обл.).

В останньому матчі чвертьфіналу, “Оболонь” зустрінеться з “Ворсклою” на стадіоні “Оболонь-Арена” в Києві о 17:00. Арбітром цього поєдинку буде Шурман Д. Л. з Київської області. Делегат УАФ – Павленко І. М. (Вінниця).