Головна Новини Спорт футбол Чемпіон Африки, збірна Алжиру, не зможе захистити свій титул на КАН-2022: названо причину

Мало того, команда під керівництвом Джамеля Бельмаді посіла останнє місце у групі Е

20 січня 2022, 21:25

У четвер, 20 січня, відбувся заключний поєдинок на Кубку африканських націй у групі Е. "Лисам пустелі" для виходу в 1/8 фіналу потрібно обов'язково перемагати лідера — збірну Кот-д'Івуару, як повідомляє terrikon.com, натомість вони потерпіли заслужена поразка з рахунком 1:3.

Збірна Алжиру - фото із відкритих джерел

Першими в рахунку повели івуарійці. Франк Кессі та Ібрагім Сангаре у першому таймі та Ніколя Пепе на початку другого зробили дуже гарний відрив від алжирців. Тим не менш, Ріяд Марез не реалізував пенальті на 60-й хвилині, хоча на 73-й Софіан Бендебка все ж таки відіграв один м'яч. Проте збірній Алжиру так і не вдалося розвинути успіх — шанси на це були, хоча івуарійці все ж таки були ближчими до розгромної перемоги. На 77-й хвилині ще один гол Кессі був скасований через офсайд, а в доданий час те саме сталося з голом Себастьяна Алле.

Таким чином, колишній чемпіон Африки зайняв останнє місце в групі E всього з одним очком і одним забитим м'ячем. Івуарійські "слони" посіли перше місце у групі.

Суперником івуарійців у 1/8 фіналу буде один із фаворитів турніру – команда Єгипту.

У свою чергу Алжир став третім володарем трофею, який закінчив свій захист титулу вже після групового етапу.

2021, Кубок Африканських Націй. Груповий турнір. Група E.

Кот-д`Івуар – Алжир 3:1 (2:0)
Голи: Кессі, 23 (1: 0); Сангаре І., 39 (2: 0); Пепе Н., 54 (3: 0); Бендебка, 73 (3 : 1)

Кот-д`Івуар: Алі Сангаре; Делі (Канон, 68); Коссуну; Ор'є (Серей Дьє, 69); Конан; Кессі; Сері; Сангар І. (Маїга, 69); Алле; Градель; Пепе Н. (Заха, 85).

Алжир: М`Болхи; Бенсебаїні; Аталь (Бенайяда, 81); Бедран; Манді; Зерруки; Беннасер І. (Бендебка, 62); Белайлі (Булая, 81); Бенрахма (Слімані, 46); Бунеджа (Браїмі, 62); Марез.

Попередження: Делі, 12; Ор'є, 12; Майга, 72 — Браїмі, 78; Булая, 85

Раніше інформаційний портал "Коментарі" повідомляв про реакцію фанатів "Дженоа" на звільнення Шевченка.