Головна Новини Спорт футбол "Баварія" - переможець Ліги чемпіонів УЄФА

"Баварія" - переможець Ліги чемпіонів УЄФА

Перемогу "Баварії" приніс вихованець паризького клубу Кінгслі Коман

24 серпня 2020, 00:05 comments1091

Мюнхенська "Баварія" у фіналі Ліги чемпіонів обіграла "ПСЖ" з рахунком 1: 0 і виграла кубок футбольної Ліги чемпіонів.

З перших хвилин матчу команди почали обмінюватися гольовими моментами. Ідеальний шанс відзначився мав Кілліан Мбаппе, але француз після знижки Андер Еррери з восьми метрів пробив точно в руки Мануеля Нойєра. До цього Еррера віддав ще один шикарний пас, яким не скористався Анхель Ді Марія. Аргентинець з меж штрафного пробив набагато вище воріт.

У "Баварії" більшість моментів було у Роберта Левандовського. Польський форвард спочатку з розвороту з 11 метрів пробив у ліву штангу, а потім головою з лінії воротарського не зміг переграти Кейлор Наваса.

Вирішальний гол глядачі побачили вже в другому таймі. Після подачі Джошуа Кімміха з правого флангу вихованець "ПСЖ", який грав проти колишнього клубу, замкнув дальню штангу, головою пробивши повз Наваса. Це сталося на 59-й хвилині зустрічі.

У "ПСЖ" не вистачило сил і майстерності, щоб піти навіть в вирішальний штурм. Після пропущеного м'яча хіба що Маркіньос мав хороший шанс, але один в один не переграв Нойєра.

Як раніше повідомляли "Коментарі", "Севілья" стала володарем кубка Ліги Європи.