Головна Новини Спорт футбол Асист Довбика не допоміг “Жироні” вийти в півфінал Кубка Іспанії (ВІДЕО)

Асист Довбика не допоміг “Жироні” вийти в півфінал Кубка Іспанії (ВІДЕО)

Віктор Циганков вийшов у стартовому складі, а Артем Довбик з’явився на полі після перерви

25 січня 2024, 11:32

Вчора відбулися ще два матчі чвертьфіналів Кубка Іспанії з футболу. В одному з них “Жирона” Довбика та Циганкова грала на виїзді з “Мальоркою”. До вашої уваги огляд найцікавіших моментів матчу за участі українців.

Гравці Жирони святкують гол. Фото з відкритих джерел

Розклад та результати чвертьфіналів Кубка Іспанії

23 січня, вівторок

• "Сельта" – "Реал Сосьєдад" 1:2

24 січня, середа

• "Мальорка" – "Жирона" 3:2

• "Атлетік" (Більбао) – "Барселона" 4:2 (після д.ч.)

25 січня, четвер

• 22:00 "Атлетико (Мадрид) – "Севілья".

Гра Довбика та Циганкова

Віктор Циганков вийшов у стартовому складі “Жирони” та був замінений на 60 хвилині матчу. Результативними діями він не відзначився та отримав від Sofascore оцінку 6,9. Артем Довбик вийшов на поле одразу після перерви та віддав гольову передачу на Савіо на 90+6 хвилині матчу. Оцінка від Sofascore 7,0.

Більше спортивних новин

Також зазначимо, що форвард збірної України та іспанської “Жирони” Артем Довбик увійшов до топ–5 нападників з найменшою кількістю витрачених хвилин на гол у найкращих лігах Європи.

Читайте також, що Даяна Ястремська вийшла до півфіналу Australian Open. У чвертьфінальному поєдинку українська тенісистка здолала у двох сетах представницю Чехії Лінду Носкову з рахунком 6:3, 6:4.

Раніше “Коментарі” писали, що колишній чемпіон UFC у важкій вазі Френсіс Нганну проведе свій другий бій в професіональному боксі проти Ентоні Джошуа. Британець на своїй сторінці в Instagram відреагував на анонс та схоже назвав дату поєдинку.

Нагадаємо, що англійське видання FourFourTwo склало свій рейтинг найкращих гравців італійської Серії А у 2000-х роках. Лідером цього рейтингу виявився володар “Золотого м’яча-2004” у складі Мілана, а також легенда українського футболу Андрій Шевченко.