Головна Новини Спорт футбол “Арсенал” із Зінченко розгромив “Ланс” та вийшов у плей-оф: відео

“Арсенал” із Зінченко розгромив “Ланс” та вийшов у плей-оф: відео

“Арсенал” вперше з 2017 року вийшов до плей-оф Ліги чемпіонів

30 листопада 2023, 12:06

Лондонський “Арсенал” з Олександром Зінченком у складі розгромив “Ланс” у 5 турі групового етапу Ліги Чемпіонів. Завдяки цій перемозі “каноніри” вийшли в плей-оф Ліги чемпіонів, передають “Коментарі”.

Арсенал святкує гол. Фото пресслужба клубу

“Арсенал” вирішив всі питання, щодо переможця матчу ще в першому таймі. “Каноніри” забили п’ять голів у ворота “Ланса” в перші 45 хвилин матчу. Відзначилися Гаверц, Габріел Жезус, Сака, Мартінеллі та Едегор. У другому таймі команди по суті просто догравали матч. А на 86 хвилині лондонці забили й шостий гол, пенальті реалізував Жоржинью. Завдяки цій перемозі “Арсенал” забезпечив собі перше місце в групі B. Команда Мікеля Артети вийшла до плей-оф Ліги чемпіонів вперше з 2017 року.

Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі та був замінений у перерві коли рахунок вже був 5:0. Від Whoscored Олександр отримав оцінку 6,9.

• “Реал Сосьєдад” (Іспанія) – “Зальцбург” (Австрія) 0:0

Нагадаємо, що збірна України отримала суперника в стикових матчах за право поїхати на чемпіонат Європи 2024 року потрапивши до шляху B. Команда Сергія Реброва в півфіналі зіграє проти збірної Боснії і Герцеговини. Портал Transfermarkt наводить список найдорожчих гравців стикових матчів.