Головна Новини Спорт зимові види спорту Став відомий старт-лист збірної України в жіночих індивідуальних перегонах в Антгольці

На старт вийдуть лише чотири біатлоністки

20 січня 2022, 22:45

У п'ятницю, 21 січня, сьомий етап Кубка світу з біатлону 2021/22 в Антгольку продовжиться жіночими індивідуальними перегонами. Сто біатлоністок мають подолати найдовшу дистанцію у жіночому біатлоні – 15 кілометрів.

Жіночий біатлон - фото із відкритих джерел

Як заявляє suspilne.media, жіноча збірна України з біатлону виступатиме в Антгольці найсильнішим складом. Проте на старт вийдуть лише чотири біатлоністки із шести, викликані на сьомий етап Кубка світу.

Перший старт на рівні Кубка світу у 2022 році має провести Олена Білосюк. 35-річна біатлоністка здобула останній серед українок стартовий номер №87.

Відкриє гонку у складі збірної України Ірина Петренко, яка здобула 22-й стартовий номер. До другої стартової групи потрапили Анастасія Меркушина (52-й), Юлія Джима (55-й).

Стартувати під 60-м номером мала Дар'я Блашко, але вона не вийде після розмови її особистого тренера Володимира Махлаєва з головним тренером збірної України Урошем Велепцем.

Таким чином, на старт у жіночих індивідуальних перегонах мають вийти чотири біатлоністки.

Старт-лист жіночих індивідуальних перегонів (початок о 15:15)

22. Ірина Петренко

52. Анастасія Меркушина

55. Юлія Джима

60. Дарія Блашко – не стартує

87. Олена Білосюк

Серед перших стартових номерів – переможниця індивідуальних перегонів етапу в Естерсунді Маркета Давидова (№21), австрійка Ліза Тереза Гаузер (№11), володарка Малого кришталевого глобусу в індивідуальній гонці Доротея Вірер (№16). Пропускатимуть гонку лідери збірної Німеччини та Швеції – Деніз Геррманн та Ганна Еберг.

Раніше інформаційний портал "Коментарі" повідомляв, що українські юніори взяли участь у чемпіонаті Європи з біатлону.